16 червня, 2019

На держслужбі 18 років: Ольга Посипанко відстоює інтереси селища Рудно

4 травня 2019
139
Ірина Ладика

Студентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналістка-фрілансерка, пише для Щоденної всеукраїнської газети "День", інформаційної агенції "ZIK" та сайту "Studway".

«Бореться за покращення екологічної ситуації у селищі Рудно».

На держслужбі 18 років: Ольга Посипанко відстоює інтереси селища Рудно

Ольга народилася у Львові у сім’ї медиків. У дитинстві закінчила Львівську дитячу художню школу імені Олекси Новаківського. Паралельно із навчанням у Львівській комерційній академії намагалася застосувати на практиці знання, які отримала за студентською лавою, - працювала у структурних підрозділах Львівської облдержадміністрації.

З 2009 року Ольга мешкає у селищі Рудно. З того часу займає активну громадську позицію щодо вирішення проблем у ньому. 5 грудня цього року вона попросилаi на сесії Львівської міської ради передбачити кошти у бюджеті розвитку на будівництво водопроводу в районі Старого Рудно, бо зараз вода у старому водогоні непридатна для пиття.

У квітні 2018 року опублікували рейтинг найбідніших та найбагатших депутатів ЛМР. Ольга Посипанко виявилася найбіднішою у Ратуші: «вона задекларувала лише 14 тисяч 858 гривень доходів. Усе це — допомоги: державна допомога одинокій матері, допомога з догляду за дитиною до трьох років, державна допомога малозабезпеченим сім’ям». У коментарі газеті «Високий замок» жінка зазначила, iiщо «у мене все законно задекларовано. Я державний службовець уже 18 років, знаю, що таке декларування».

Жінка намагається турбуватися, не лише про екологічну ситуацію у селищі Рудно. Також вона подавала депутатські запити щодо продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім у цьому населеному пункті.


i               https://www.lvivrada.gov.ua/trybuna-deputata/item/7656-olyga-posypanko-prosyty-peredbachyty-koshty-u-byudzheti-rozvytku-na-budivnyctvo-vodoprovodu-v-rayoni-starogo-rudno

ii              https://wz.lviv.ua/article/369921-use-tse-zavdiaky-napolehlyvii-shchodennii-pratsi-protiahom-bahatokh-rokiv

4 травня 2019
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
Вольова та вимоглива державна, громадська діячка України
«Вся моя діяльність на різних етапах зводилася не до розмов, а до конкретних дій».
Смілива реформаторка
«Люди теж повинні змінитися, одна лише поліція не доб'ється верховенства закону».
У політику треба йти свідомо і морально готовою
«Аби вирішити навіть не значну, проте актуальну проблему громади, потрібно докласти немало зусиль та часу».