23 січня, 2019

Як це – працювати депутаткою у міській раді?

3 грудня 2018
Ірина Ладика

Студентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналістка-фрілансерка, пише для Щоденної всеукраїнської газети "День", інформаційної агенції "ZIK" та сайту "Studway".

Вікторія Довжик - депутатка Львівської міської ради 7-го скликання, народилась 1976 році.

Як це – працювати депутаткою у міській раді?

В активі Вікторії Довжик — економічна, управлінська, правнича освіта. Свої знання Вікторія активно використовувала з 2001 року на практиці. Спочатку — на посаді спеціалістки відділу фінансового аналізу економіки, згодом — як начальниця відділу економічного розвитку управління економіки департаменту економічної політики. З 2015 року — депутатка Львівської міської ради 7-го скликання від «Об’єднання «Самопоміч».

Вікторія сама розповідає про свої головні досягнення:

 

...брала безпосередню участь у підготовці Стратегії підвищення конкурентоспроможності, яка є спільним продуктом консультантів «Монітор-груп» і Львівської міської ради, в розвитку Стратегії економічної конкурентоспроможності, яка стала основою для стратегії розвитку міста до 2025 року.  Ми започаткували кластерний підхід, за яким продовжуємо рухатися. У рамках цієї стратегії ми створили Раду конкурентоспроможності, що сьогодні складається з провідних підприємців, науковців, громадських діячів і ефективно працює.

Критикують депутатку за те, що вона накопичила 10 тисяч гривень готівкою без підтвердження джерел доходу (згідно з її декларацією за 2017 рік): «Вікторія Довжик та її чоловік обходяться без рахунків у банках, однак мають готівку. Зокрема, чиновниця зберігає 100 000 грн та 3 500 доларів, а Сергій Довжик – 200 000 грн і 10 000 доларів. Додамо, порівняно із 2016 роком, сума готівки Довжик збільшилася на 10 000 грн».

Формулу успіху депутатка і чиновниця формулює наступним чином:

 

Якщо на своїх робочих місцях ми будемо відповідальними і працюватимемо так, як ми б хотіли, щоб усі, чиїми послугами ми користуємося, працювали для нас, то буде результат. І якщо ми захочемо жити в гарних домівках, гарних подвір’ях, якщо ініціативи міста і мешканців об’єднаються, це буде спільною вигодою.

3 грудня 2018
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
Депутатка, яка не боїться
"Я вірю, що відбутися може тільки таке суспільство, в якому будуть поважати рівні права і можливості".
Голова ОДА
Наймолодша, й найкраща голова ОДА.
Стоп цензура
"Вихід з кризи потребуватиме багатьох років праці кожного з нас".