Юлія закінчила ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «Економічна теорія», також пробувала свої сили в науці – навчалася в аспірантурі в Інституті регіональних досліджень, у 2014 році їй присвоїли ступінь кандидатки економічних наук. Зараз вона депутатка Львівської міської ради 7-го скликання, голова постійної депутатської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР, співініціаторка стратегії «Львів, дружній до дітей і молоді», членкиня Політради Української Галицької Партії (УГП) та голова Львівської міської організації УГП.
Юлія активно бореться за комфортний міський простір для батьків та дітей. Із 2015 – голова ГО «Батьки в дії»;із 2014 року Юлія – співініціаторка громадського руху активних батьків «Львів дружній до сімей і дітей».
У депутатському корпусі Львівської міської ради зараз є 17 жінок. І це, насправді, досить мало. У нас є по одній жінці у кожній фракції, лише у найбільшій фракції «Самопоміч» є 11 жінок. Тому ми намагаємося триматися купи і дуже слідкувати за тим, як до нас ставляться чоловіки. Я особисто у свою сторону ще не відчувала ніяких ознак цього «ейджизму» та сексизму. Але є деякі колеги-депутати, які собі дозволяють у сторону жінок висловлюватися зовсім неетично та нетолерантно. Я є також головою Комісії законності і депутатської етики, то ми мали вже такі справи у нас на комісії, коли просили депутатів вибачитися перед жінками-чиновницями за їхні висловлювання1.
Щодо критики депутатки, то нещодавно громадянська мережа «ОПОРА» назвали її однією із прогульниць-рекордсменок. Проте, під час підрахунків не врахували того, що в той період Юлія була вагітна або ж доглядала за немовлям2.
На свій захист Юлія Гвоздович опублікувала колонку на одному із львівських інтернет-ресурсів:
Не можна прирівнювати до одного знаменника збайдужіле системне безпричинне прогульництво депутатів-олігархів і жінок-депутаток, які через свою фізіологічну особливість і свій вік народжують дітей в Україні, та тимчасово пропускають деяку частину пленарних засідань або питань порядку денного. Це ніщо інше, як гендерна дискримінація, з якою ми далеко не заїдемо, якщо хочемо бачити більше, ніж 10% жінок у політиці. Чи готове до цього українське суспільство, якщо не надто готові розуміти особливість жіночої зайнятості «експерти»?3
Також Юлія тримає руку на пульсі змін у львівських пологових. Зараз у неї амбітна ціль – Юлія прагне, щоб Львів став містом і для матерів:
Зі свого боку наша ГО «Батьки в дії» ще минулоріч розпочала проект «Львів – місто мами». Ми зібрали всі організації, які надають послуги у цьому важливому періоді життя сім’ї. А також створили систему зворотнього анонімного зв’язку для пацієнтів бюджетних закладів, які можуть подати скаргу чи пропозицію до керівництва охорони здоров’я міста чи області4.
2. https://www.facebook.com/DorogiDeputaty/photos/a.317606135027047/1829184777202501/?type=3&theater.
3. https://zaxid.net/blogi_tag50977/.
4. https://zaxid.net/blogi_tag50977/.