16 липня, 2024

Автор(к)и

ш
Галина Шиян
Перекладачка, письменниця, поетка, фотографиня. У 2012 році у її перекладі вийшов роман лауреата Букерівської премії ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див». На його основі Шиян створила проект «Декаданс Бере Своє», який об’єднав учасників під зареєстрованою авторкою творчою маркою «Батрахоміомахія» http://btrmiomax.com/. Має своє коло читачів, активно дописує в мережі https://www.facebook.com/halya.shyyan, працює над фотопроектами в жанрі репортажної вуличної зйомки, які синтезуються з письмом. У 2014 році у «Видавництві Старого Лева» вийшов друком дебютний роман «Hunt, doctor, Hunt!», проілюстрований подругою авторки Маріанною Винар.

Кандидатка історичних наук, доцентка, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Ольга Шпарага

В настоящий момент стипендиантка программы Карнеги в New School в Нью-Йорке, философ, руководительница концентрации Современное общество, этика и политика ECLAB, Белорусь.

Аліна Шубська

Журналістка, редакторка, правозахисна інфлюенсерка і трендсетерка.

Катерина Шуневич

Юристка Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Аспірантка кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

щ
Дзвенислава Щерба

Феміністка, ЛГБТ-активістка.

Оксана Щур

Кураторка літературних програм Мистецького Арсеналу. Раніше — головна редакторка видавництва ім. Соломії Павличко «Основи», до того — головна редакторка видавництва «Комора». Випускниця НаУКМА. Авторка публікацій про літературу й культуру в часописах «Український тиждень», «Український журнал», «Критика», на інтернет-ресурсах «Українська правда», «Коридор», «ЛітАкцент», «ТСН. Книжки».

Татьяна Щурко

Квир-феминистка. Авторка статей по феминистской тематике для Интернет журнала Новая Европа и сайта экспертного сообщества Беларуси Наше Мнение. В настоящий момент PhD студентка в Ohio State University, на департаменте гендерных исследований.

ю
Людмила Юзва

Кандидатка соціологічних наук, дослідниця контенту медіа та гендерної проблематики.

соціологиня
я
Олена Якимова

Кандидатка мистецтвознавства, викладачка ЛНАМ та ItstepAcademy Lviv, художниця. Наукові та мистецькі зацікавлення - Людина, її екзитенційне існування та візуальне представлення (найчастіше у вигляді абстрактного та абстрактного).

Катерина Яковленко

Дослідниця сучасного мистецтва. Аспірантка кафедри нових медій Львівського національного університету імені Івана Франка. Авторка-упорядниця книжок «Гендерні дослідження» (ІЗОЛЯЦІЯ, Донбаські студії, 2015) та «Чому в українському мистецтві є великі художниці» (Дослідницька платформа PinchukArtCentre, 2019).

Ірина Ярмоленко

Експертка секції АМУ з питань рівности жінок і чоловіків, депутатка міської ради Житомира, голова депутатської групи «Рівні можливості», лобістка Хартії рівності, засновниця Gender Month. Здобула вищу освіту за спеціальностями «журналістика» і «менеджмент».

Оксана Ярош

Докторка політичних наук, голова ВОГО «Гендерний центр»

Катерина Ятель

Амбасадорка популярної культури та серйозного підходу до розваг. Авторка телеграм-каналу https://t.me/priyateli

Оксана Яцюк

Тренерка, інформаційна менеджерка в проектах громадських організацій. Живу у Вінниці. Люблю писати. Виховую сина.

ґ
Аґнешка Ґрафф
Письменниця, перекладачка, феміністка, громадська активістка. Живе й працює у Польщі.