21 листопада, 2024

Автор(к)и

с
Анна Саєнко

Експертка у сфері захисту прав людей, Координаторка проектів  МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», Членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем».

Катерина Савченко

Комунікаційна менеджерка ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”». Займається комунікаціями, smm, таргетом і навіть ботами — і все це в громадському секторі.

Івана Самойленко

Вивчає психологію в Києво-Могилянської академії. Авторка книжки «Війна з їжею».

Тетяна Саніна

Сімейна медіаторка, дослідниця неформальних освітніх перспектив, голова ГО Ресурсний центр для дітей і підлітків «Чародім», магістр соціології, авторка курсу «Соціологія дитинства», викладачка кафедри соціології НаУКМА.

Яна Сасіна

Психоаналітична психотерапевтка, журналістка. Сфера наукових інтересів — феміністичний психоаналіз, сексуальність, психоаналіз материнства, гендерні аспекти в психотерапії.

Кандидат юридичних наук
Христина Семерин

Академічна дослідниця літератури, аналітикиня культури і медіа, журналістка. У 2021-му експертка Українського культурного фонду та експертка Українського інституту книги. З 2018-го року є редакторкою студентського альманаху «Геопоетичні студії». У 2020-му започаткувала академічний електронний журнал «Геопоетичні студії / Geopoetical Studies». З 2019-го року членкиня Української асоціації юдаїки. Працювала у регіональній журналістиці, викладала в університеті, розвивала креативне агентство, займалася SMM у кількох проєктах, мала наукову посаду в міжнародній команді з Голокост-освіти. Волонтерила у Червоному Хресті України та Українській благодійницькій мережі. Пише про жінок, гендерну рівність, літературу, єврейську культуру, суспільство, геноциди, культурну пам’ять, геопоетику, інфомедійну грамотність, науку й академічну доброчесність. Знедавна веде кулінарний блог.

Єлизавета Семко

Філологиня, журналістка і фактчекерка.

Катерина Семчук

Феминистка, журналистка, работает в “Политической критике”, главная редакторка “Лезо”. Интересуется политической философией и этикой, социальным равенством. 

Кристина Сенченко

Сфери інтересів: неформальна освіта, тренерство, гендерна рівність, різноманіття та інклюзія.

Ілона Середа

Феміністка, бакалаврка літературної творчості КНУ ім. Шевченка, студентка НаУКМА, трошки ілюстраторка, іноді блогерка, іноді авторка статей і художніх текстів.

Юлія Симонова
Авторка статей про злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості, вчинені в сім’ї, юристка.
Юліана Скібіцька
Журналістка і редакторка
https://www.facebook.com/yuliana.skibitskaya/
Христина Скопик

Працює над вивченням природної мови (Natural Language Processing). У 2015 році пройшла курс «Жінки та чоловіки: гендер для всіх» на онлайн платформі Prometheus. Питання, які турбують найбільше: відсоток жінок у сфері STEM (наука, технології, інженерія, математика) та успішна кар’єра для жінок.

Наталія Сліпенко

Книголюбка. Організаторка феміністського літературного клубу «Літературні посиденьки». Активістка феміністичного руху. Прихильниця інтерсекційного фемінізму. Бракує ще 39 котів.

Ірина Славінська

Журналістка та перекладачка. З літа 2015 року була запрошена координувати кампанію боротьби проти сексизму в медіа та політиці "Повага". Наприкінці 2016 року увійшла до правління "Українського жіночого фонду".

Анна Марі Слотер
Американська аналітикиня з питань зовнішньої політики, дослідниця сфери публічного права й міжнародних відносин, головна виконавча директорка аналітичного центру New America. Упродовж 2002—2004 років очолювала Американське товариство міжнародного права, а 2009—го була призначена на посаду керівника з питань планування політичного курсу Держдепартаменту США.
Людмила Смоляр
Кандидатка історичних наук, викладачка історії та суспільних дисциплін на кафедрі історії Одеської академії харчових технологій. Засновниця та директорка Одеського наукового центру жіночих досліджень, авторка численних публікацій з жіночої проблематики, активна діячка щодо впровадження гендерної освіти в Україні, міжнародна експертка Ради Європи, нагороджена Орденом княгині Ольги. Була однією з організаторок перших в Україні міжнародних конференцій з жіночої тематики: “Жіночий рух в Україні: історія і сучасність” (1994), “Жінки України: сучасний статус і перспективи” (1995), “Жіночих наукових читань” (1997). У 1995 р. - членка експертної групи Перших Парламентських Слухань щодо становища жінок в Україні. Була учасницею Гендерної Ради при Міністерстві у справах сім’ї та молоді, а також експерткою Гендерного Бюро ПРООН. Царина наукових інтересів: жіночий рух Наддніпрянщини, жіночий рух як фактор формування громадянського суспільства, жіноча історія України.
Наталка Сняданко

Письменниця, перекладачка, журналістка. Навчалася у Львівському, Фрайбурзькому та Варшавському університетах. Працювала координаторкою Осередку досліджень античної традиції Східної і Центрально-східної Європи, кураторкою літературно-мистецького проєкту швейцарської фундації Pro Helvetia в Україні. Входила до редколегії польсько-німецько-українського літературного часопису «Радар», була журналісткою і редакторкою в кількох українських газетах і журналах. Публікувалася у виданнях: «du», NZZ, «Die Welt», «Süddeutsche Zeitung», «Deutsche Welle», «New York Times», «The Guardian», «Gazeta Wyborcza», «Tygodnik Powszechny», «Nowa Europa Wschodnia» та ін.

Авторка дев’яти книжок прози: «Колекція пристрастей», «Сезонний розпродаж блондинок», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці», «Комашина тарзанка», «Гербарій коханців», «Країна зламаних іграшок», «Фрау Мюллер не налаштована платити більше», «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма». Переклади її текстів виходили в одинадцятьох країнах, серед яких Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, Угорщина, Великобританія, Чехія, Росія, США.

Ольга Совенко
Дослідниця, викладачка, поетеса, авторка пісень.

Українська незалежна журналістка, спеціалізується на темах прав людини і правосуддя

Ірина Старовойт
Есеїстка, дослідниця культури, членкиня виконавчої ради Українського ПЕН. Кандидатка філологічних наук. Доцентка кафедри культурології УКУ.
Яна Степанюк

Вивчає філософію, літературу та французьку у Вільному університеті Берліна. Журналістка. Займається феміністичним, ЛГБТ і лівим активізмом. Цікавиться соціальною, політичною й культурною теорією і тим, як вона може змінити світ на краще.

Олена Стрельник

Докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця, авторка книжки «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» («Критика», 2017).

Анастасія Суворова

Живе в Одесі, дописує до місцевих видань. За освітою лінгвістка. Цікавиться питаннями гендерної рівності і сучасним мистецтвом.

Анна Супруненко
Має ступінь PhD з політології, експертка з гендерної політики
Олена Суслова
Правозахисниця, ґендерна активістка, тренерка дослідниця з досвідом більше 20 років в Україні і закордоном з ґендерних питань, трансформації конфліктів, миротворення тощо. Одна з ініціаторок проекту «Уповноважувальна освіта – рівні права та можливості для хлопців і дівчат» (ґендерна освіта базована на філософії ненасильства). Голова правління Інформаційно-консультативного жіночого центру.