3 липня, 2022

Про авторку

Діана Андрусенко
Діана Андрусенко

Копірайтерка в ІТ.

Всі статті
Дівчата на роботі нарізали канапок... Прийшла з роботи і стала на «другу зміну»... У жінок після професійних і хатніх справ залишається десь півгодини часу на добу на відпочинок... Усе це — реалії, які наше суспільство лише починає обговорювати.
Ви колись чули фразу «мене чоловік удома не годує»? А «дружина не годує» чули? (Зазвичай сказано з такою наче жартівливою, а насправді з очевидною претензією.) Маленька звичаєва деталь, за якою прірва в розподілі домашніх обов’язків.
Якщо жінки вже рівноправні з чоловіками (а то й завели споконвіку матріархат в Україні), чому тоді на весіллях бажають обов’язково народити хлопчика? А ще грають у різні принизливі для жінок забави. Поміркуймо разом.
ЗМІ та реклама в ідеальному світі майбутнього
ЗМІ та реклама відіграють одну з визначальних ролей у формуванні людської свідомости, адже вони чітко показують суспільні норми й проблеми. На жаль, сучасні засоби масової інформації й рекламні матеріали часто транслюють сексизм, мізогінію та віктимблеймінг. Якими вони мають бути в ідеальному світі? Спробуймо розібратися.