22 травня, 2024

Про авторку

Емма Антонюк
Емма Антонюк
Тележурналістка-новинарка

Популяризаторка читання, страшний сон противників фемінітивів.

Всі статті
А як щодо неправдивих обвинувачень і зламаних доль чоловіків?
Чому чоловіки — жертви «неправдивих звинувачень» здобувають більше уваги і співчуття, ніж мільйони жінок — жертв насилля? Це дещо каже нам про наше суспільство.
Як голий торс Віталіка допоміг мені перемогти, або Що не так із конкурсами краси
Конкурси краси для жінок — патріархальна практика за замовчуванням? У ХХІ столітті вони намагаються емансипуватися. Чи може вийти з цього щось справді феміністичне?
Коли фея тарабанить дитячий візок розбитою вулицею без пандусів
Чим феміністкам не догодило патетичне ставлення до жінки як до музи, богині, феї? Тим, що феї не какають. А ще не мають звичайних людських потреб і існують винятково щоб робити дива та прикрашати чиєсь життя. А реальні жінки мають тіла, емоції й потреби, до яких варто ставитися з увагою й повагою.
Він — срібний лис, а вона — стара порхавка?
Ейджизм не просто вада. Це похибка логіки у світі, e якому збільшується тривалість життя. Його третина (а то й половина) може пройти у віці, який уважається надто похилим для розваг і кохання (особливо для жінок). Та чи справді це так? Чи це лише стереотипи, яких нас навчили?
Безсердечне свято: що не так із днем Святого Валентина?
День усіх закоханих — чудова нагода для особливої вечері з коханою людиною. Приємна умовність, щоб запросити на побачення чоловіка або зробити подарунок дружині. І символічний ляпас усім одинакам та одиначкам. Кожна вітрина нас попереджала: «Кохай або не нарікай». Я ж обіцяю нарікати з любов’ю.