21 листопада, 2024

Автор(к)и

п
Оксана Павленко
Головний редактор та засновниця видання The Devochki
Дарія Павловська

IT-фахівчиня й маркетологиня.

Марина Палій

Студентка соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», феміністка, активістка. 

Анастасія Пастушок

Магістерка з гендерних студій Університету Люм’єрів Ліон ІІ (Ліон, Франція).

Ганнуся Перепілка

Комунікаційна асистентка Програми EGAP Фонду Східна Європа.

Валентина Петрова

Феміністка, художниця, працює в жанрах цифрового мистецтва (живопис і графіка), відеоарту, театрально-перформативних практик. Одна з важливих для художниці тем — подолання патріархальних репрезентацій жіночого тіла та пошук нових форм його саморепрезентації. Також темами її творчості є праця, бідність, насильство.

Анна Петрученя
Дослідниця, викладачка, авторка статей про гендерну рівність.
Ольга Плахотнік

Дослідниця у філософських і соціологічних напрямах феміністичних і квір-студій. Кандидатка філософських наук, доцентка. Докторантка Відкритого університету у Великій Британії, старша наукова співробітниця ГО «Центр культурно-антропологічних студій» (Київ). Редакторка журналу «Критика феміністична: східноєвропейський журнал феміністичних і квір-студій». Співредакторка і співавторка підручника «Ґендер для медій» («Критика», 2013, 2014, 2017).

Анна Повх

Читачка у вічному пошуку хорошої літератури, феміністка, студентка-журналістка.

Оксана Покальчук

Експертка, директорка Amnesty International Ukraine.

Вікторія Поліщук

Медіаторка, членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Голова Комітету з трудового права НААУ, членкиня Комітету з питань медіації НААУ, членкиня Комітету з питань гендерної політики НААУ.

Марія Полтораченко

2006 -2012 рр навчання та робота в Україні; 2013 - 2016 рр навчання та робота за кордоном в Польщі в міжнародних командах з Польщі, Іспанії, Австрії над житловими та громадськими проектами різного масштабу; 2017 - 2020 рр робота, волонтерство, самозайнятість та партисипативні проекти в Україні.

Активістка 2018 - 2020 рр, одна з ініціаторів та рушійна сила громадянського руху протидії розповсюдження та нормалізації ультраправої агресії "Обійдемось без дружинників", авторка просвітницького медіа-проекту присвяченого сексуальним домаганням на робочому місці За_робив, статті та заходи на феміністичну тематику.

Ольга Полякова
Виконавча директорка організації Gender Stream, активно займається адвокацією прав ЛГБТКІ+ спільноти в Україні. Має значний досвід у сфері прав людини, зокрема в роботі з державними інституціями, політиками та міжнародними партнерами. Її діяльність включає співпрацю з кабміном , адвокацію законопроєктів для криміналізації злочинів на ґрунті ненависті та участь у програмах, які впливають на політичні рішення. Ольга також активно залучає інституції до роботи над забезпеченням безпеки та рівних прав, особливо в умовах війни.
Юлія Попова
Магістерка наук з інтегрованого урбанізму і сталого дизайну (Університет Штутгарта, Німеччина). Займається міською антропологією й етнографією. Координує міські дослідження в урбаністичній лабораторії MetaLab в Івано-Франківську. Народилася в Ялті, закінчила школу в Києві, жила в Естонії й Німеччині.
Оксана Потапова

Активістка у сфері прав жінок та миробудування, тренерка й фасилітаторка, практикиня партисипативних методів дослідження.

Нина Потарская

Участница оргкомитета 8 марта,  с 2016 года - Национальная координаторка по Украине в Международной женской лиге за мир и свободу (Женева). В рамках своей работы я мониторю потребности и проблемы в реализации прав женщин, живущих в зоне конфликта, гендерно чувствительной медиацией, готовлю доклады о правах женщин в рамках CEDAW, CESCR, Универсального периодического обзора и других.

Марта Приріз

Працює з підлітками і дорослими

Вероніка Пугач

Інтерсекційна феміністка з філософською освітою, аспірантка кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Досліджує феміністичну історію філософії і цікавиться українським фемінізмом