18 червня, 2024

Про авторку

Анна Повх
Анна Повх
Книжкова блогерка

Читачка у вічному пошуку хорошої літератури, феміністка, студентка-журналістка.

Всі статті
Жіночий бік української історії
Збірка історичних статей про жіночий бік історії. Одна стаття — один історичний період. Це книжка про історію, яку не розповідали в школі, — про роль жінок на кожному етапі розвитку суспільства.
Якщо він такий чудовий, чому мені так погано? Книжка про те, як розпізнати і подолати аб’юз
Ця книжка дає розуміння того, як працює аб’юз. На прикладі реальних випадків зі своєї практики авторка вчить помічати ознаки токсичних стосунків, протистояти маніпуляціям та долати аб’юз. Вона розповідає про моделі поведінки тиранів, про емоційну прив’язаність, маніпуляції і непомітний вплив.
Чоловіки також мовчать
Збірка історій, написаних чоловіками, про те, що вони не звикли говорити. Від розповідей про батьківство до відвертости про залежності. Книжка руйнує стереотипи про «справжнього чоловіка» і пропонує натомість чесні розповіді про найпотаємніше.
Книга, покликана побороти сором (Про книжку: Ольга Карі. «Хрестик, або Дуже кривава книжка»)
Книжка Ольги Карі «Хрестик, або Дуже кривава книжка» про менструацію заснована на досвіді багатьох жінок різного віку. У ній відверто про табу й міфи навколо місячних, про біль і сором, про різні досвіди, пов’язані з природним процесом жіночого організму, який чи не найбільш табуйований у суспільстві. Книжка покликана зруйнувати упередження, що говорити про місячні соромно.
Втрачена людяність (Про книжку: Ізабель Вілкерсон. «Каста. Витоки наших невдоволень»)
«Каста. Витоки наших невдоволень» Ізабель Вілкерсон — потужна книжка, у якій авторка досліджує і описує расизм як кастову систему. Про історію розмежування людей, приниження та щупальця нерівности, які дуже глибоко проникли в суспільну свідомість.