23 вересня, 2023

Новини

Події 30 квітня – 6 травня
Перший травневий тиждень - це мітинг 1 травня, лекції на тему оплати праці, презентація книги сучасної української письменниці й кінопоказ, головною метою якого є обговорення рівня толерантності в Україні. 
Аутсорсинг антисексизму: ekonomika+ запускає гендерний аудит
Агентства, рекламодавці й власники бізнесів можуть запобігти звинуваченням у дискримінації, якщо будуть готові надавати ідеї на оцінку незалежних експертів і дотримуватися їхніх рекомендацій.
На хвилі Оксамитової революції у Вірменії відбувся марш жінок
Вже з 13 квітня у Вірменії не вщухають масові протести, які були спричиненими масовими обуреннями з приводу обрання Сержа Саргсяна прем'єр-міністром країни. До цього він відбув два терміни на посту президента країни, а також ініціював конституційну реформу, яка надає головні повноваження саме главі уряду, а пост президента фактично робить церемоніальним. Оксамитова революція у Вірменії є боротьбою проти несправедливості усієї політичної системи в країні. 
Події  23-29 квітня
Який урожайний квітневий тиждень - різноманітні події у Києві, Одесі, Харкові, Кривому Розі, Чернівцях! Від наукових конференцій до кінопоказів! 
Конференція дівчат для дівчат «Stem: Досліджуй. Змінюй. Надихай»
Центр «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та Ініціатива #Дівчата STEM організовують першу конференцію дівчат для дівчат «STEM: Досліджуй. Змінюй. Надихай» і запрошують дівчат від 14 до 24 років. Партнер програми – компанія SAP Ukraine. Партнери заходу - L'Oréal Україна, ЦеХАБ та Книголав. Інформаційний партнер заходу - Журнал «Однокласник». 
Вийшов перший номер журналу «Критика феміністична»
Ми раді поділитися новиною про публікацію першого номеру журналу «Критика феміністична»! Номер містить статті з феміністичною критикою війни і мілітаризації, перекладні тексти про квір-мистецтво неуспіху та автоетнографію як феміністичний метод, блогові дописи про Фуко та трансґендерний досвід, рецензії про антиопресивні педагогіки та феміністичне мистецтво. Більше ста сторінок захопливого феміністичного чтива трьома мовами в pdf форматі доступні онлайн.
Лекція Оксани Кісь "Жіноча історія як феміністичний проект"
25 квітня о 19.00 у Культурному проекті (Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська, 31-в-1) у рамках програми "Поверх фемінізму" Оксана Кісь представить лекцію, під час якої мова піде про жіночу історію України та її характерні риси.
Події 16-22 квітня
Виставка, покази фільмів, вистав, дискусії, лекції - і, як завжди, на гендерні теми. 
Міжнародний круглий стіл «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом»
Факультет соціології Київського національного університету ім. Т. Шевченка запрошує  взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом», який проводиться в рамках ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми розвитку соціологічної теорії: Модернізація суспільства та соціальні технології» 18 травня 2018 р. (м. Київ) 10.00-14.00.
Події 9-15 квітня
Наступний тиждень увінчається лекціями у Києві на теми еволюції образу сучасної жінки в літературі та поп-культурі, жіночого здоров'я й розмов про секс із дітьми, а також відкриттям виставки й циклу подій у Івано-Франківську.