7 грудня, 2022

Новини

Фінансовий форум про вплив гендерної рівності на результати компаній
7 вересня Асоціація CFA Society Ukraine проводить Форум для фінансистів про вплив гендерної рівності на результати компаній. Метою події є переконання керівників компаній у тому, що наявність в управлінні різних за статтю, культурою та віком людей є фінансово обгрунтованою. Буде проведено кілька семінарів з лідерських навичок, які дозволяють жінкам потрапити до керівництва компаній.
Події 23-29 липня 2018 року
Ще один спекотний на пізнавальні події тиждень липня! Цього разу на вас чекає прем'єра вистави, в центрі сюжету якої - жінка, дискусія, яка розвінчує міфи про святість традиційних сімейних ролей, дискусія  про зв'язок торгівлі людьми та проституції, а також освітній фестиваль прав людини! Більше й більше заходів в Україні на теми фемінізму, толерантності, освіти й просвіти, прав людини! 
Події 16-22 липня 2018 року
Цього тижня - різноманітні події у Києві та Сумах. 
Події 9-15 липня 2018 року
Цього тижня на вас чекають відкриття фотовиставки, вечір пам'яті та феміністична вечірка!
Події 2-8 липня 2018 року
Цього тижня - конгрес HeForShe у Києві та фіхова дискусія про гендер для медіа у Харкові!
У Києві відбулася конференція щодо Національного плану дій з виконання резолюції «Жінки, мир, безпека»
24 лютого 2016 року Україна стала однією з 74-х країн, прийнявши перший Національний план дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 (2016-2020) для подальшої інтеграції порядку денного «Жінки, мир, безпека» у процеси реформування, відновлення та миробудування. 
Події 25 червня – 1 липня 2018 року
Цього тижня - Київ, Луцьк і Херсон! Кінопокази, зустрічі, неформальне спілкування - все про жінок і про гендерні питання. 
Приміряти досвід жінки - глобальна акція "Walk a Mile in Her Shoes"
Чоловіки в усьому світі одягають жіночі туфлі, щоб пройти в них півтора кілометра та привернути увагу до проблеми сексуального насилля щодо жінок.  
Петиція на підтримку  антидискримінаційної експертизи підручників
На сайті Музею жіночої та гендерної історії з'явилося звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Віце-прем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко та Міністерки освіти й науки України Лілії Гриневич з проханням підтримати Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти “Освіта: гендерний вимір - 2021”, що передбачає антидискримінаційну експертизу.