9 грудня, 2022

Новини

Події 13-19 серпня 2018 року
Цього тижня - продовжується виставка робіт Ольги Грінблат у Музеї української діаспори, а також відбудеться літня школа в Карпатах "Зелена академія" від Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. 
Рекламу мережі магазинів «Алло» визнали сексистською
Головне управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області визнало дискримінаційною контекстну рекламу мережі магазинів «Алло». Рішення було ухвалено у відповідь на скаргу Ліги захисту прав жінок «Гармонія рівних» та підтверджено експертними висновками Української асоціації маркетингу, Індустріального гендерного комітету з реклами та Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі при Мінсоцполітики.
ФеменКемп 2018: Свобода-Рівність-Сестринство
З 16 по 24 липня відбувся ФеменКемп для дівчат віком від 18 до 22. Табір був організований ГО “ВІСЬ” в партнерстві з ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки  Фонду ім. Г. Бьолля в Україні, МБФ «Український Жіночий фонд», Internews Network, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА
Події 6-12  серпня 2018 року
Цього тижня говоритимуть про права жінок у форматі форум-театру, відбудеться Літня школа Юрфем з розвитку soft skills, тренінг для ЗМІ з фокусом на насильство щодо маргіналізованих суспільством жінок, а також продовжується виставка Ольги Грінблат у Музеї української діаспори. 
Запрацював сайт Української асоціації дослідниць жіночої історії!
 Після кількамісячної перерви знову працює сайт Української асоціації дослідниць жіночої історії - про це повідомила на своїй сторінці президентка Асоціації Оксана Кісь. 
Відео-проект «Феміністки: вчора, сьогодні, завтра»
Розпочався відео-проект під назвою «Феміністки: вчора, сьогодні, завтра». Цей короткометражний документальний фільм складається з сюжетів з історіями феміністок та про феміністок. Кожний сюжет покаже взаємозв'язок між поколіннями та подіями минулого, сьогодення та майбутнього, які зумовлять світогляд сучасної української феміністки і феміністського руху в Україні.
У Фейсбуці з'явилася сторінка Урядової уповноваженої з гендерної політики
Там можна знайти інформацію щодо державної політики України, спрямованої на досягнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, про цікаві заходи, аналітичні матеріали, а також про діяльність Катерини Левченко на посаді Урядової уповноваженої з питань гендерної політики.
Події 30 липня – 5 серпня 2018 року
Поспішіть приєднатися до заходів у Києві, Львові, Сумах: до заходів на тему підтримки грудного вигодовування, акцій проти торгівлі людьми, мистецьких читань та лекції від еко-блогерки!
Перший набір на магістерську програму "Гендерні студії"  у КНУ ім. Тараса Шевченка
Ви маєте шанс стати першими сертифікованими фахівцями та фахівчинями з гендерної експертизи та соціологічного супроводу проектів, пройти практику з міжнародними та українськими провідними організаціями! Прийом документів триває до 26 липня 2018 р. Є 10 бюджетних місць! Для тих, хто має базову несоціологічну освіту, додатковий іспит з соціології відбудеться 27 липня 2018.