30 травня, 2023

Новини

Події 10-16 вересня 2018 року
Цього тижня все ще можна подивитися виставку Тетяни Мялковської "Знаки часу" в Луцьку, в Дніпрі відбудеться Хакатон для STEM-вчителів та Міжнародний жіночий дієвий форум у Одесі!
У Києві відбувся Перший WIM CEE Форум «Вплив різноманіття та лідерства на результати компаній»
7 вересня в Києві пройшов Перший WIM CEE Форум «Вплив різноманіття та лідерства на результати компаній», організований Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine та CFA Institute. 
Відбулося відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії
30 серпня на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася посвята у студенти/-ки першокурсників/-ць та урочисте відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії.
Події 3-9 вересня 2018 року
Перший вересневий тиждень обіцяє багато цікавого: виставки в Києві та Луцьку, акція "Жінок в парламент - 50%" - всеукраїнський рух на підтримку збільшення представництва жінок в політиці, WIM CEE Forum про вплив різноманіття та лідерства на результат, презентація книги у Львові, а також лекція від ендокринологині про гормони та міфи про них!
В Івано-Франківську стартує проект, що допоможе протидію насильству
1 вересня в Івано-Франківську стартує проект «Будь сильною, протидій насильству!». Охочих запрошують набратися досвіду для ідентифікації й боротьби з фізичним і та психологічним насиллям.
Якщо вже новий правопис, то з фемінітивами!
Репортерка Громадського радіо Ana More ініціювала Facebook-флешмоб із закликом до правописної комісії унормувати вживання фемінітивів.
Port creative hub запрошують на Школу лідерства для жінок в культурі
15 та 16 вересня у Краматорську й Сєвєродонецьку відбудеться дводенний лекторій «Leadership School for Women in Culture», організований Port creative hub, метою якого є навчання та розвиток лідерських здібностей у жінок, які працюють у сфері культури.
Події 27 серпня-2 вересня 2018 року
Цього тижня - презентація книги Олени Стрельник "Турбота як робота" в Житомирі, а також відкриття виставки фотографа Антона Шебетка "Ми були тут" у просторі креативної спільноти IZONE. 
У Кропивницькому з'явився барельєф відомій меценатці Ганні Дмитрян
9 липня в м. Кропивницькому відкрили барельєєф відомій мецентаці та засновниці лікарні Св. Анни Ганні Дмитрян
Події 20-26 серпня 2018 року
Останні дні літа радують можливістю відвідати дві виставки - у Києві та Луцьку, а також сходити на презентацію проекту "Жінки в політиці Україна-ЄС" і долучитися до Групи підтримки для дружин ветеранів.