6-7-8 жовтня 2017 року – Одеса, Україна.
Доповіді, тези та статті можна надсилати українською, англійською, французькою, або російською мовами до 1 липня 2017 року.
До 15 травня беріть участь у програмі для журналісток і отримуйте фінансування до $5000 для виробництва гендерно-чутливих репортажів.
Мета програми полягає у підтримці молодих жінок та дівчат, які готові допомагати розвитку своїх громад та України в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху. Перший дедлайн: 14 травня.
Події 26-30 квітня: лекція про Валі Експорт, Gender School у Харкові та інше.
Давайте створимо її разом! Шукаємо матеріали - як оригінальні, так і передруки. “Малі жанри” (репліки, короткі оглядові або публіцистичні статті) просимо писати волонтерськи. За ґрунтовні аналітичні статті платимо гонорари (розмір гонорару залежить від типу матеріалу і обговорюється у кожному випадку окремо).
У березні нас чекає багато крутих феміністичних подій. Список нижче.
Гендер у деталях та Культурний проект представляють курс з чотирьох лекцій, який допоможе усім охочим розібратись, що відбувається з чоловіками і жінками в Україні сьогодні, та чого чекати у майбутньому.
Відкритий лист до голови Українського інституту національної пам’яті щодо святкування Міжнародного дня прав жінок. Якщо ви згодні з вимогами, підписуйте звернення.
#КонвенціяУПодарунок до Дня всіх закоханих – це правозахисна кампанія, присвячена протидії домашньому насильству й ратифікації Україною Стамбульської конвенції. Конвенція зобов’язує уряди вжити заходів для протидії і боротьби з домашнім насильством.
Як бути феміністкою кожного дня, коли доводиться балансувати між своїими поглядами, переконаннями та родичами, співробітниками? Як зберегти хороші стосунки з дорогими людьми та роботу, і при цьому лишатися феміністкою?