25 вересня, 2023

Новини

Події 17-31 липня
Тренінги «Жінки-лідери змін в місцевих громадах» у Запоріжжі та Кропивницькому, презентація книжки «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» у Рівному і Львові, дискусія «Роль жінок в безпеці і обороні країни» і зустріч «Жінки про війну» в Києві — гендерні події середини літа. 
Конференція Квір та феміністичні студії у Східній Європі
Бухарест, 17-19 листопада 2017. Дедлайн: 30 липня.
Мобільний додаток для жінок переміг на конкурсі від Фейсбук
FbStart Apps of the Year Award у категорії "Найкращий додаток Азіатсько-Тихоокеанського регіону" отримала команда додатку Maya - який допомагає жінкам слідкувати за місячним циклом.
Тренінги для жінок-лідерок
Кропивницький, 17 липня. Запоріжжя, 21 липня.
Події 10-16 липня
Прес-клуб та медіа-майстерня «Жінки у бізнесі та експорті» від #SheExports і Велопарад дівчат #KyivCycleChic — хештеговий феміністичний тиждень. 
Події 3-9 липня
Чотири лекції про гендерно-чутливе планування міста від Центру урбаністичних студій НаУКМА і презентація книги Насті Мельниченко #яНеБоюсьСказати в Довженко книги.кава.кіно — події цього тижня в Києві. 
Набір на молодіжний ФЕМЕНКЕМП
Триває конкурс на участь у молодіжному  феменкемпі. Запрошуються  дівчата 17- 22 років з різних регіонів України. Реєстрація  до 12.00 години  20 липня 2017 року.
Літня тема сезону: «Тілесність»
Наступні теми: Сексуальність — осінь 2017 Репродуктивна сфера — зима 2017–2018 Материнство і батьківство — весна-літо 2018
Події 26/06 - 02/07
Виставково-дискусійний проект «Місця несвободи», розмова у книгарні «Є» з авторкою книги «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології», Оленою Стрельник, вистава «Райська земля» про життя та творчість Марії Примаченко режисерки Гали Козютинської.