7 серпня, 2022

Новини

Тренінги для жінок-лідерок
Кропивницький, 17 липня. Запоріжжя, 21 липня.
Події 10-16 липня
Прес-клуб та медіа-майстерня «Жінки у бізнесі та експорті» від #SheExports і Велопарад дівчат #KyivCycleChic — хештеговий феміністичний тиждень. 
Події 3-9 липня
Чотири лекції про гендерно-чутливе планування міста від Центру урбаністичних студій НаУКМА і презентація книги Насті Мельниченко #яНеБоюсьСказати в Довженко книги.кава.кіно — події цього тижня в Києві. 
Набір на молодіжний ФЕМЕНКЕМП
Триває конкурс на участь у молодіжному  феменкемпі. Запрошуються  дівчата 17- 22 років з різних регіонів України. Реєстрація  до 12.00 години  20 липня 2017 року.
Літня тема сезону: «Тілесність»
Наступні теми: Сексуальність — осінь 2017 Репродуктивна сфера — зима 2017–2018 Материнство і батьківство — весна-літо 2018
Події 26/06 - 02/07
Виставково-дискусійний проект «Місця несвободи», розмова у книгарні «Є» з авторкою книги «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології», Оленою Стрельник, вистава «Райська земля» про життя та творчість Марії Примаченко режисерки Гали Козютинської.  
У Берліні відбулась конференція про гендер у Східній Європі
Конференція "Gender – Power – Eastern Europe.  Changing Concepts of Femininities and Masculinities  and Power Relations" відбулась 21-23 липня в інституті Східної Європи, Вільний університет, Берлін. У конференції взяли участь українські дослідниці. 
Молодіжний табір "Міні модель ООН" збирає кошти
Теми табору: гендерна рівність, кліматичні зміни.
Секція з гендерних досліджень на соціологічному конгрес
Секція з гендерних досліджень планується для проведення в рамках ІІІ конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності — нові конфлікти: шляхи подолання» (12-13 жовтня 2017 року).