2 лютого, 2023

Новини

Молодіжний табір "Міні модель ООН" збирає кошти
Теми табору: гендерна рівність, кліматичні зміни.
Секція з гендерних досліджень на соціологічному конгрес
Секція з гендерних досліджень планується для проведення в рамках ІІІ конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності — нові конфлікти: шляхи подолання» (12-13 жовтня 2017 року).
На плечах у бабусь: гендерна міграція та пострадянське націєтворення
У серпні вийде друком книга про жіночу трудову міграцію. 
Події 19-25 червня
Лекція про гендер і соціальні ролі в KMArt Yard, роль фемінізму і застосування гендерної теорії в міському плануванні, акція проти сексизму в КНУ та документальна вистава «Більше ніж жінка» від PostPlayТеатру — тематичні події цього тижня. 
Події 12-18 червня
Церемонія відкриття і події КиївПрайду, презентація збірника «Українські жінки в горнилі модернізації», гендерний хакатон, акція проти сексизму від могилянців і міжнародна конференція від Фонду ім. Г. Бьолля. Коли працювати — не знаємо. 
Події 05-11 червня
Воркшоп із пошиву банерів на феміністичну тематику, лекція про місце фемінізму в сучасній культурі, презентація монографії Олени Стрельник і книги «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» Тамари Марценюк — тематичні події цього тижня. 
Події 29/05 — 04/06
Київ, Львів, Івано-Франківськ: цікаві лекції, дискусії, документальна вистава і еко-воркшоп! Події цього тижня читайте в анонсі.
Події 22-28 травня
Зустріч-дискусія з Ванесою Ерогбогбо,  плейбек-театр, лекція Оксани Кісь про матріархат і Фестиваль Рівності у Маріуполі.
Події 15-21 травня
Акція за ратифікацію Стамбульської конвенції в Києві, Міжнародний день проти гомофобії й трансфобії, конференція в Харкові, лекції, воркшопи, гендерний квест... Кількість подій цього тижня вражає!
Книжковий Арсенал 17-21.05
З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі буде тиждень просвіти —  VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Підготували для вас анонс подій на феміністичну і гендерну тематику, розмов-дискусій і презентацій. Спробуємо встригнути на всі?