18 вересня, 2021

Новини

Програма конференції "Гендерна проблематика та антропологічні горизонти"
VІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Гендерна проблематика та антропологічні горизонти" відбудеться у м.Острог 12-13 травня.
Події 8-14 травня
Про Жіночу історичну ніч, лекцію "Етична краса" у Львові, конференцію в Острозі та інше - читайте в анонсі. 
Конференція «Гендер, війни та революції»
6-7-8 жовтня 2017 року – Одеса, Україна. Доповіді, тези та статті можна надсилати українською, англійською, французькою, або російською мовами до 1 липня 2017 року.
Програма для журналісток
До 15 травня беріть участь у програмі для журналісток і отримуйте фінансування до $5000 для виробництва гендерно-чутливих репортажів.
Програма "Перший крок до успіху" (Західний регіон)
Мета програми полягає у підтримці молодих жінок та дівчат, які готові допомагати розвитку своїх громад та України в цілому, просувати ідеї молодіжного жіночого руху. Перший дедлайн: 14 травня.
Події 26-30 квітня
Події 26-30 квітня: лекція про Валі Експорт, Gender School у Харкові та інше. 
Тема весни “Освіта і просвіта”
Давайте створимо її разом! Шукаємо матеріали - як оригінальні, так і передруки. “Малі жанри” (репліки, короткі оглядові або публіцистичні статті) просимо писати волонтерськи. За ґрунтовні аналітичні статті платимо гонорари (розмір гонорару залежить від типу матеріалу і обговорюється у кожному випадку окремо).
Феміністичні події березня
У березні нас чекає багато крутих феміністичних подій. Список нижче.
Березневий лекторій "Поверх фемінізму"
Гендер у деталях та Культурний проект представляють курс з чотирьох лекцій, який допоможе усім охочим розібратись, що відбувається з чоловіками і жінками в Україні сьогодні, та чого чекати у майбутньому.