20 травня, 2024

Про авторку

Олена Марчишина
Олена Марчишина
дизайнерка
Всі статті
Дві війни
Я була дуже маленькою, коли не стало мого дідуся і двох бабусь. Я була дуже юною й легковажною, коли не стало другого дідуся. Тепер шкодую, що не мала можливости й усвідомлення розпитати, яким було їхнє життя під час Другої світової війни.
Вкрадене дитинство
Згадайте себе в підлітковому віці — які у вас були мрії і які проблеми. Кожна проблема, починаючи з дорослої людини, яка несправедливо поставилася до вашої думки, і завершуючи банально проспаним уроком в школі, здавалася глобальною.
Весільні обітниці Азовсталі
Що таке весілля? Для когось це формальне підтвердження тривалих стосунків, для когось — важливий обряд подружнього єднання, з якого народжується сім’я. Одні пари хочуть, щоб це було велике гарне свято, підкріплене традиціями, — з купою гостей, подарунків і весільною подорожжю. Інші тихенько йдуть до РАГСу лише для себе, не бажаючи зайвого галасу.
Останній потяг
Що таке поїздка потягом? Для мене із самого дитинства це пригода. Потяг завжди дорівнює мандрівка.
Шматочки хліба
Це українське ставлення до хліба як до життя. Воно закладено в нашого народу з часів Голодомору, що його влаштували ті самі росіяни, які тепер убивають наших людей за те, що вони українці й українки.