1 серпня, 2021

Новини

Науково-практичний семінар «Ґендерні студії» у Луцькому педагогічному коледжі
Викладачі/-ки, аспіранти/-ки, здобувачі/-ки, студенти/-ки запрошуються до участі у V міжвузівському науково-практичному семінарі «Ґендерні студії», який відбудеться 29 березня 2018 р. в Луцькому педагогічному коледжі, просп. Волі, 36. Початок об 11.00.  
Події 12-18 лютого
У Києві відбудеться показ фільму, дискусія про жінок у науці, доповідь про репродуктивну політику в Російській імперії та круглий стіл на ґендерну тематику англійською мовою. 
Громадський рух  у Дніпрі Gender Stream
Gender Stream - це платформа для дискусій, обміну інформацією і думками мешканок/-ців Дніпра, які підтримують питання гендерної рівності та фемінізму. В спільноті можна створювати теми для обговорення, порушувати наявні питання гендерного та фемінистичного дускурсу. Вказувати на гендерні проблеми в Дніпрі, та спільно знаходити шляхи вирішення, ділитися корисними статями, дослідженнями і анонсувати події та заходи. Головною вимогою є повага прав людини!
Тренінг “Гендерна чуйність у журналістиці”
ГО „Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП)  за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) запрошує журналістів/ок усіх типів медіа взяти участь у циклі тренінгів.
Дівчата STEM розпочали програму менторства  в форматі «STEM* story café»
27 січня 2018 р., Київ – Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і програма Дівчата STEM розпочали програму менторства в форматі «STEM story café». Генеральний партнер програми – компанія SAP Ukraine. Партнер заходу - «UNIT Factory».
Події 5-11 лютого
Початок лютого радує різноманітними заходами у Вінниці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі та Києві! Прем'єри вистав, презентація книги, початок курсів юридичної самооборони та лекція!
Лекція "Жіноча сексуальність і гендерні стереотипи"
Лекція відбудеться 8 лютого о 19.00 у рамках лекторію "Гендер в деталях"
Події 29 січня – 4 лютого
У Києві та Львові – лекції на тему домашнього насильства і стереотипів у вихованні дітей різної статі, а також відкриття виставки української художниці Тетяни Яблонської.
7 лютого стартує просвітницький проект «Юридична самооборона»
Курс «Юридична самооборона» відкритий для усіх охочих та цілком безкоштовний. Він розрахований на 8 лекцій, які відбуватимуться з 7 лютого щосереди о 18:30.
Жінки і політика: конкурс на виготовлення мотиваційного відео
Конкурс на виготовлення відеоролика, який привертатиме увагу до питання участі жінок у політиці від Жіночого консорціуму України.