18 травня, 2022

Новини

У Києві відбувся круглий стіл гендерночутливих ЗМІ
Гендерночутлива журналістика, для якої гра на стереотипах та сексистських зауваженнях — не спосіб подання інформації, а головний ворог, і досі лишається в Україні явищем рідкісним і, певною мірою, «для своїх». Одначе редакції таких видань розуміють: для спротиву дискримінації зі своєрідної «бульбашки» потрібно виходити.
Феміда по-українськи: як вітчизняне законодавство заплющує очі на злочини проти ЛГБТ
Усім нам відомий образ Феміди, богині права й законного порядку. Її зав’язані очі мали би означати неупередженість. Одначе в українських реаліях цей символ, здається, інтерпретують як сліпоту до окремих, «незручних» системі, злочинів. Так, майже 17 років примарним лишалося домашнє насильство, аж доки в грудні 2017 Рада нарешті не ухвалила нове законодавство. Однак щодо злочинів на ґрунті ненависті до ЛГБТ-спільноти правоохоронна система й досі лишається сліпою. Повернути їй зір спробували 23 лютого під час конференції «Виклик без відповіді: злочини ненависті проти ЛГБТ в Україні».
Круглий стіл «Висвітлення гендерних проблем у ЗМІ: толерантність чи моральні паніки?»
Кафедри історії журналістики та соціальних комунікацій Інституту журналістики спільно з факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні запрошують взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Висвітлення гендерних проблем у ЗМІ: толерантність чи моральні паніки?» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медіапростір: проблеми і виклики сьогодення», що відбудеться 25 квітня 2018 р. (м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.).
Конкурс студентських робіт «Висвітлення гендерних проблем у ЗМІ: толерантність чи моральні паніки?»
Оргкомітет конкурсу запрошує до участі студентів і студенток 2–6 курсів закладів вищої освіти України. 
Події 26 лютого – 4 березня
Який насичений тиждень! Щось відбуватиметься у якомусь з куточків України кожного дня: від дискусій і виставок - до курсів самооборони та маршів!
Правозахисники закликали людей ділитися історіями про випадки цькування в школі
У мережі фб поширюється флешмоб  із хештегами #непростослова та #яможувідрізнятися. 
З’явився зручний електронний сервіс скарг на факти сексизму
Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» закликає скористатися новим електронним сервісом скарг на факти сексизму в рекламі, ЗМІ та у висловлюваннях публічних осіб. Тепер ним можна скористатися за допомогою кількох кліків за наступним посиланням.
AHF Україна мотивує людей до захищеного сексу в соціальній кампанії  з нагоди Міжнародного дня презерватива
Київ, Україна, 13 лютого — «Спілкуйся за кавою, кохайся – з презервативом» – під таким гаслом в Україні триває соціальна кампанія до Міжнародного дня презерватива. Вона промотує використання презервативів як невід’ємну частину інтимного життя сучасної людини і тренд, що є Always in Fashion (Завжди в Моді).
Нова тема сезону “Материнство та батьківство”
Раді анонсувати нову тему сезону “Материнство та батьківство”. Тема триватиме протягом весни та літа 2018 року. Запрошуємо до співпраці!
У Києві вперше відбудеться форум «Жіноче лідерство в STEM-компаніях»
СТЕМ-КОАЛІЦІЯ запрошує представниць технологічних компаній та універсітетів взяти участь у Форумі «Жіноче лідерство в STEM компаніях» (надалі – Форум). Захід  відбудеться 06 березня 2018 року в містечку інновацій та технологій UNIT city. Форум проводиться за підтримки Accountability Fund, що виконується Посольством Королівства Нідерландів в Україні.