25 вересня, 2022

Новини

Події 9-15 грудня
Цього тижня: презентації результатів досліджень, кінопокази, вечірка, дискусія! Серед локацій - Київ, Львів, Черкаси!
У Львові відбувся марш “Поверни собі ніч”
27-го листопада у Львові відбувся вечірній марш “Поверни собі ніч”, який мав на меті актуалізувати проблему небезпеки у місті для жінок та дівчат в темний час доби. Акцію організували активістки ГО «Феміністична майстерня», Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” та Центру “Жіночі перспективи”. До події долучилось 30-40 учасниць.
Звернення до МОН щодо курсу «Основи сім'ї» в українських школах
Якщо ви – мати/батько школяр_ки, науков_а працівни_ця, вчитель_ка тощо, і ви проти викладання курсу «Основи сім'ї» в 10-11 класах українських школах, зверніться до Міністерства освіти і науки з проханням скасувати схвалення курсу.
Події 2-8 грудня
Цього тижня безліч цікавих подій у Запоріжжі, Херсоні, Львові. Конференції, кіно-покази, зустрічі! Не пропустіть!
Офіційна делегація від України взяла участь у саміті ICPD25 в Найробі
У столиці Кенії завершився глобальний саміт з питань народонаселення і розвитку ICPD25, на якому 170 країн взяли на себе сміливі зобов'язання щодо перетворення світу шляхом припинення материнської смертності, незадоволеної потреби в плануванні сім'ї та насильства стосовно жінок та шкідливих практик щодо жінок та дівчат до 2030 року.
Події 25 листопада – 1 грудня
Цього тижня розпочинається міжнародна акція "16 днів проти гендерно зумовленого насильства". З цієї нагоди у Києві, Полтаві та Львові відбудуться різноманітні заходи на гендерну тематику. 
Події 18-24 листопада
Цього тижня дискусії, кінопокази, презентації у Києві, Львові та Івано-Франківську!
Як СММ Уляни Супрун «засипався» на гендерних питаннях
Допис Уляни Супрун про «віктимний наратив», у якому вона порушила питання харасменту й насильства щодо жінок, при цьому закликаючи самих жінок «не бути жертвами» і навчитися прийомам самооборони, викликав цілу хвилю обговорень й обурення. 
Відкриття менторської програми Дівчата STEM 2019
21 листопада, 16:00 - 18:00, Creative Women Space CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP оголошують відкриття нової менторської програми #ДівчатаSTEM 2019-2020 рр. для дівчат 14-24 років. 
Події 11-17 листопада
Цього тижня у Києві презентація виставки «СФУЖО-70», дискусія «Жіноче обличчя військової звитяги», RIZNA light: старт жіночого проекту, у Львові лекція-виступ на тему «Відкрити очі: секс робота в Україні», перегляд шоу “Baby Cobra” у Феміністичній майстерні, у Харкові тренінг з розвитку бізнесу, а в Херсоні відбудеться презентація книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці».