1 серпня, 2021

Новини

У Вікіпедії пройшов міжнародний редакторський марафон «Це зробила вона»
4—11 жовтня у Вікіпедії проходив марафон зі створення та покращення статей про видатних українок за мотивами книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона». Адже в українській Вікіпедії, жінки представлені значно менше, ніж чоловіки. У результаті марафону в українській Вікіпедії було створено 140 статей і поліпшено близько 40.
Події 28 жовтня-3 листопада
Цього тижня у Києві лекція-презентація збірки «Урбанізм і Фемінізм» , 19-та річниця прийняття Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», науково-практична конференція «Проблеми та перспективи сексуальної освіти в Україні» та семінар з самооборони в Харкові!
Події 21-27 жовтня
Цього тижня: Metamorphoses Lab: Мистецька лабораторія у Києві, Фемінтенсив та сторітеллінг, лекція про події у сирійському Курдистані, відкриття виставки #скотчмакулатура та презентація “Як пов’язані фемінізм, кооперативи і капіталізм?”.
Події 14-20 жовтня
Цього тижня дискусія «Жінка у війську», Форум "Мережа жінок-фермерок України", захід на тему "Як захистити себе жінці у сучасному світі", Gender Talk: Боротьба за жіночі права в Польщі, HeForShe Congress 2019, а також зустріч з циклу "Феміністична кава" - "Сестринство: реальність чи феміністичний міф?"
«МЕТАМОРФОЗИ»: Мистецька лабораторія та серія публічних заходів про сучасний фемінізм на Сході та Заході
22-24 жовтня в Києві в просторі MetaCulture (вул. Нижньоюрківська, 31) відбудеться художня лабораторія Metamorphoses Lab, в рамках якої 16 діячок мистецтва з Вірменії, Азербайджану, Німеччини, Грузії, Молдови, Росії та України говоритимуть про сучасні фемінізми у своїй творчості та в суспільстві загалом. Для київської аудиторії заплановано вечірню програму – перформанси, кінопокази та публічні дискусії.
Події 7-13 жовтня
Цього тижня події у Львові, Києві, Івано-Франківську, Черкасах та Дніпрі! Від обговорень і дискусій до кінопоказів! 
День дівчат в технологіях: компанії Києва проведуть активності для залучення школярок до STEM
Напередодні Міжнародного дня дівчат, CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, організовують Національний День Дівчат в STEM. В цей день - 8-го жовтня - одночасно по всіх областях України технологічні компанії відкриють свої двері для студенток та школярок 8-10 класів та на власному прикладі надихатимуть їх будувати кар'єру в науці та технологіях.
Події 30 вересня – 6 жовтня
Цього тижня – тренінгова програма «Бізнес в ЄС» та редакторський марафон «Це зробила вона» в українській Вікіпедії. 
HeForShe Congress 2019
17 жовтня вже вдруге відбудеться HeForShe Congress – щорічна подія, яка об’єднує експертів у сферах бізнесу, освіти, культури та медіа навколо теми гендерної рівності та прав людини.
В українській Вікіпедії відбудеться редакторський марафон «Це зробила вона»
Запрошуємо всіх охочих долучитися до редакторського марафону «Це зробила вона» в українській Вікіпедії. Організований за мотивами книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона», марафон ставить за мету збільшити кількість і якість статей у Вікіпедії про відомих українських жінок.