26 липня, 2021

Новини

8 листопада в Києві дискутуватимуть про корупцію очима чоловіків і жінок
8 листопада в Києві Програма Розвитку ООН (ПРООН) організовують панельну дискусію і презентаціяю дослідження «Корупція очима чоловіків і жінок». Про місце події відібраним учасникам та учасницям повідомлять окремо. Зареєтруватися можна тут.
Події 5-11 листопада 2018 року
Цього тижня - тренінг для юристок та юристів у Львові, зустріч з Оленою Стрельник у Мелітополі, відкриття виставки «Ідентичність, Перервана» у музеї Івана Гончара, семінар на тему “Медіа без упереджень: слова мають значення” у Рівному, тренінги для тренерок з театру для адвокації прав жінок в Івано-Франківській області та перша зустріч проекту "Феміністична кава".
Хакатон для посилення жінок
2 листопада у Львові розпочався хакатон, який має на меті залучити більше жінок до сфери ІТ та підприємництва.
Події 29 жовтня  - 4 листопада 2018 року
Ще один насичений осінній тиждень! Аж 3 кінопокази в Львові, відкриття Центру гендерної культури в новому форматі в Харкові, відкриття виставки «Свій простір» у PinchukArtCentre, тренінг «Чи можна відбудувати зруйноване дитинство», лекція про сучасні політичні партії від політологині Оксани Дащаківської, моноспектакль "Ніка Турбіна", тренінг про фандрайзинг для соціальних проектів, перший міжнародний жіночий кубок Сомельє, а також пробіг за рівність у 10 містах України. 
Ефіопію вперше очолила жінка
В Ефіопії депутат_ки парламенту вперше в історії країни вибрали жінку на пост президента. Нею стала Сале-Ворке Зевде, яка раніше працювала спеціальною представницею Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша, а також в африканському відділенні ООН. Про це повідомляють в інформаційній службі BBC. 
ВиRIZNAйся: жінок із Києва та області запрошують до проекту RIZNA
ГО «Центр зайнятості Вільних людей» запускають новий безкоштовний проект для жінок під назвою RIZNA.
Події 22-28 жовтня 2018 року
Цей тиждень обіцяє бути по-особливому врожайним. 
Вона отримала Нобелівську премію, але не мала сторінки на Вікіпедії
У вівторок, 2 жовтня, Нобелівський комітет при Шведській академії офіційно оголосив ім'я цьогорічних лауреат_ок. Цьогорічну премію з фізики розділили навпіл Артур Ешкін та Жерар Муру разом із Донною Стрікленд. Доцентка кафедри Університету Ватерлоо (Онтаріо, Канада) Донна Стрікленд стала лише третьою жінкою, яка отримала Нобеля, за 117 років існування премії.   
Сила вибору: репродуктивні права й демографічний перехід світу 2018
17 жовтня Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) оприлюднили звіт, присвячений репродуктивним правам і демографічному переходу людей із усього світу. Повний звіт можна знайти тут, ми ж відібрали основні факти й тенденції, що стосуються України та світу.
Зроби жінок у політиці видимими: стажування в проекті «Гендер в деталях»
Команда «Гендер в деталях» запрошує на тримісячне стажування в рамках теми сезону «Жінок — у політику!». У нас весело!