7 грудня, 2022

Новини

Гендер і культура: міждисциплінарний круглий стіл про виклики сьогодення
29 січня в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувся круглий стіл на тему: ««Ґендер і культура: виклики сьогодення»». Джерело матеріалу про подію — сайт НаУКМА. 
Події 4-10 лютого 2019 року
Цікавий і пізнавальний тиждень у Києві! На вас чекає дискусія на тему булінгу,  зустріч з однією з найвідоміших викривачок корупції у сучасній українській історії Ганною Соломатіною, зустріч з ведучою Марічкою Падалко, цілих 4 лекції з Юлією Ярмоленко та феміністична кава з Катериною Левченко. 
Успішні жінки менторять дівчат задля розвитку STEM в Україні
26 січня у рамках програми #ДівчатаSTEM відбулося знайомство 28 дівчат зі всієї України зі своїми менторками.
Події 28 січня – 3 лютого 2019 року
Цього тижня - Форум жіночих історій у Франківську, показ феміністичного короткометражного кіно у Кременчуці та круглий стіл «Гендер і культура: виклики сьогодення» в Національному університеті "Києво-Могилянська академія". 
26 січня запрошуємо за зустріч-знайомство учасниць менторської програми Дівчата-STEM
26 січня відбудеться зустріч-знайомство менторів та дівчат менторської програми Дівчата STEM, яка організовується Центром «Розвиток КСВ». STEM - це Science-Наука, Technology-Технології, Engineering-Інженерія, Math-Математика.
Події 21-27 січня 2019 року
Цього тижня по-феміністичному цікаво в Києві, Черкасах та Івано-Франківську!
29 січня запрошуємо на круглий стіл «Гендер і культура: виклики сьогодення»
29 січня в рамках Днів наук НаУКМА відбудеться круглий стіл на тему «Ґендер і культура: виклики сьогодення». Захід організовано кафедрами літературознавства і соціології в рамках Днів науки НаУКМА за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ - Україна. 
Феміністична кава 26 січня: «Щоденні практики фемінізму»
Гендер в деталях та Creative Women Space запрошують усіх подруг поговорити про щоденні практики фемінізму 26 січня. Ця зустріч — продовження серії дискусій «Феміністична кава». 
Феміністичні сюрпризи Золотого глобуса
7 січня відбулася 76-та церемонія вручення нагород премії «Золотий глобус» за досягнення в галузі кінематографу та американського телебачення. ЁШ розповіла про приємні сюрпризи цієї події. 
У Харкові відбудеться майстерня «Теоретичні та емпіричні засади гендерних студій»
29-30 березня у Харкові відбудеться майстерня «Теоретичні та емпіричні засади гендерних студій». Організатори: Центр дослідження міжетнічних відносин Східної Європи; Національний технічний університет “ХПІ”; Українська асоціація усної історії. До участі запрошують усіх, хто мають бакалаврський чи магістерський ступінь, а також та аспірант_ок із історії, соціології, культурології та інших дотичних дисциплін. Дедлайн подачі заявок — 15 лютого.