28 січня, 2023

Новини

Проект «Я-Медіа» об'єднав на Львівщині понад 100 жінок
Впродовж 6 місяців  на Львівщині тривав регіональний етап національного проекту «Я-Медіа», який об’єднав понад 100 учасниць. Організаторами проекту є Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Robert Bosch Foundation.
Арт-бук «Еротичний щоденник» на Книжковому Арсеналі.
У Києві виходить арт-бук незвичного формату. «Еротичний щоденник» з'явиться вже на Книжковому Арсеналі.
Лекція Ольги Семенової "Людина та її сексуальність: виміри"
3 червня відбудеться остання лекція в рамках лекторію Поверх фемінізму. З психотерапевткою Ольгою Семеновою говоритимемо про медичний та когнітивний погляди на сексуальність і ґендер. 
5-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»
До 15 липня на конкурс приймаються роботи на теми захисту свободи слова, протидії цензурі, доступу до інформації, а також на спеціальну тему, яку визначають організатори відповідно до актуальних суспільно-політичних процесів в Україні та світі.
Дискусія "Феміністичне книговидання в Україні"
В рамках VIІI Міжнародний фестиваль Книжковий арсенал запрошуємо на дискусію про феміністичне книговидання в Україні 30 травня о 17.00. 
Події 21-27 травня
Велика кількість інтелектуальних подій на теми фемінізму й гендеру цього тижня. 
В Одесі провідні експерти дискутували про те,  як позбавитись від сексизму в медіа та рекламі
14 травня в Одесі відбулась перша регіональна конференція присвячена гендерній рівності у медіа та рекламі. Захід ініційований Офісом Ради Європи в Україні, парламентським Підкомітетом з питань гендерної рівності та недискримінації та громадською організацією Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних». В конференції взяли участь народні депутат(к)и, медіаексперт(к)и, маркетологи(-ині), представники(-ці) громадського сектору, журналіст(к)и.
У Луцьку маршрутки можуть не зупинятися матерям з дитячими візками
Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Віктор Кукішев заявив, що водії луцьких маршруток мають право не везти матерів із дитячими візочками.
Жінки у правозахисті: створюємо Вікіпедію разом
Хочете навчитися створювати та редагувати статті у Вікіпедії? Хочете познайомитися з тими, хто вже робить це? А, може, хочете додати свою статтю до найпопулярнішої онлайн енциклопедії у світі? У вас буде така можливість 20 травня у рамках правозахисного едітатону – події, де учасники(-ці) спільно редагуватимуть статті у Вікіпедії. Тема едітатону – жінки у правозахисті. 
Міжнародний круглий стіл «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом»
Усіх охочих запрошують взяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Виклики гендерної освіти та досліджень: між академією та активізмом», який проводиться в рамках ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми розвитку соціологічної теорії: Модернізація суспільства та соціальні технології» 18 травня 2018 р. (м. Київ, акад.Глушкова 4д) 10.00-13.00 ауд 504. Реєстрація 9.30-9.55.