3 липня, 2022

Новини

Події 26 березня – 1 квітня
Цього тижня життя вирує у Києві, де майже кожного дня відбуватимуться дискусії, презентації книг і кінопокази на жіночу та гендерну тематику. 
Розмови про гендер на фестивалі DocuDays.UA
23 березня у Києві розпочнеться XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Це найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні, який закінчить свою роботу 30 березня. Гендер в деталях є інформаційним партнером фестивалю. 
Події 19-25 березня
Лекції, дискусії, круглі столи, тренінги, інтерактиви - й усе це на гендерну тематику!
Наслідки 8 березня: що відбувається після
Перший феміністичний марш відбувся в Києві в 2008 році. Тоді вулицями Хрещатика пройшли 30-40 осіб, щонайменше половина з них були чоловіками. Марш був закритим з міркувань безпеки. Перший відкритий марш був ініційований у 2011 році ініціативами «Феміністична Офензива», ГО «Інсайт» і Центром візуальної культури. З 2012 року марші зазнають погроз з боку правих угрупувань, що триває і досі. 
Події 12-18 березня
Новий тиждень - нові враження! Теми гендеру знаходять все більше зацікавленості в різних куточках України й розглядаються з найрізноманітніших кутів зору! Ми знову відшукали для вас найцікавіше й найактуальніше!
Марш жінок «Годі терпіти»: чого насправді варто боятися
- Не нужно этого делать. Ты же знаешь, что у нас в стране свобода мысли и слова. Эти люди имеют другое мнение и пришли о нем заявить, — пояснює позаду мене жінка маленькому синові. Хлопчик хотів розірвати один із плакатів демонстрації на підтримку «традиційних цінностей». - Восьмое марта — это же не про цветочки и конфетки, это про права. Просто у нас еще это не совсем понимают, — продовжує та ж жінка, але вже у розмові з чоловіком, що стояв поруч.
Події 5-11 березня
Цього тижня "Гендер в деталях" публікує для вас найбільший анонс! А все тому, що зараз березень - час солідарності жінок у боротьбі за політичні, економічні і соціальні права! Ми нарахували більше 30, але, звичайно, перелік не є вичерпним! Від маршів, кіно-показів до лекцій і дискусій! Сподіваємося, він стане вам у нагоді, а відвідані події будуть порцією натхнення, оптимізму й завзяття!
Березень - місяць жіночої історії
Місяць жіночої історії - це феміністична ініціатива, що проводиться у США та деяких європейських країнах з метою привернення уваги до жіночої історії.
8 березня у Києві на Михайлівській площі відбудеться Марш жінок «Годі терпіти»
Організовують Марш цього року НДО «Інсайт», «Український жіночий фонд/ Ukrainian Women’s Fund”, «Легалайф Україна», «Amnesty International Ukraine”, “Positive Women”, а також громадські організації “Chiricli” і “Fight for Right/ Боротьба за права”.
Міжнародний жіночий день 2018: побудова нових горизонтів
4 березня в Києві відбудеться перший івент, присвячений циклу подій International Women’s Day. Це глобальна серія подій, які організовують по всій планеті спільноти Women Techmakers (WTM) за ініціативи Google та підтримки Google Developer Groups (GDG).