4 жовтня, 2023

Новини

Шукаємо стажер_ку в #Сексизм_патруль
На початку серпня ми розпочали окрему рубрику #Сексизм_патруль, у рамках якої відслідковуватимемо сексистські заяви українських політиків/-инь та публічних осіб. І наразі нам дуже потрібна людина, яка би змогла виконати одне спецзавдання, що допоможе вивести наш Патруль на зовсім новий рівень (як для нашого ресурсу, так і для всієї України).
7 вересня в Житомирі відбудеться Форум до відкриття “She Week for Democracy Development”
Уперше в Україні на національному рівні разом з міжнародними інституціями під патронатом Міністерства соціальної політики проведуть циклічні та комплексі заходи спрямовані на розширення можливостей жінок в Україні та світі.
Події 2-8 вересня 2019 року
Цього тижня - презентація гендерної програми та сексуальна освіта в Україні (Київ) та програма DMF 2019 у Харкові!
Події 26 серпня – 1 вересня 2019 року
Цього тижня цікаві події у Львові! Дискусія про фемінізм, обговорення роману Сильвії Плат та зустріч з активістками Феммайстерні!
Події 19-25 серпня 2019 року
Цього тижня події у Києві та Львові: дискусія "Цькування за зовнішність, стиль одягу, стиль життя та емоції", лекція "Жіноче задоволення", лекція з курсу "Істор(ЇЇ) мистецтва" та Дівчачий клуб від Феммайстерні!
Події 12-18 серпня 2019 року
Цього тижня - зустріч анломовного розмовного клубу, лекція від "Істор(її) мистецтва",  Public talk з героїнями та авторами книжки "Про що мовчать" та Дівчачий клуб від Феміністичної майстерні!
Події 5-11 серпня 2019 року
Цього тижня - нова лекція курсу Істор(її) мистецтва про експресіонізм, дадаїзм та сюреалізм, зустріч клубу Череда та майстерня з креативного письма для дівчат-підлітків!
Події 29 липня – 4 серпня 2019 року
Цього тижня Всесвітній день протидії торгівлі людьми, лекція про кубізм і футуризм з курсу "Істор(її) мистецтва", обговорення книги "Білі зуби" Зеді Сміт у клубі "Череда" та квір-вечірка від Феміністичній майстерні у Львові. 
Українські школи та університети з 19 регіонів відкриють перші в Україні філіали #ДівчатаSTEM
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, та Інституту модернізації змісту освіти ініціювали відкриття перших в Україні філіалів #ДівчатаSTEM з метою популяризації технічних спеціальностей та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів.
Події 22-28 липня 2019 року
Цього тижня - ще одна лекція проекту Істор(її) мистецтва про пост-імпресіонізм, пуантилізм та наївне мистецтво, захід у Києві на тему культури вмивання і гігієни, зустріч клубу "Череда" та відкриття експозиції «Scary to Say».