1 серпня, 2021

Новини

Події 20-26 травня 2019 року
Цього тижня - велика кількість подій з широкою географією! Київ, Львів, Одеса, Полтава, Чернігів, Кременчук, Дніпро!
17/05 Дебати: Чи пов'язані гендер і корупція в Україні?
Питання зв'язку гендеру і корупції дуже суперечливе. Одні вважають, що корупція, в житті жінок та чоловіків має різний вигляд і масштаб, що спонукає їх сприймати її по-різному. Інші, думають навпаки. Існують успішні кейси країн, де корупцію вдалось зменшити завдяки збільшенню жінок у владі, а також вдалось підвищити ефективність антикорупційної політики, яка тепер враховує інтереси жінок і чоловіків. Та чи дійсно існує взаємозв'язок?
Феміністична майстерня запускає курс істор(її) мистецтва
Чи чули ви імена Катерина Болонська, Лаура Бернасконі, Марі Фосі? З історії мистецтва нам майже не відомі жіночі імена. Чому так сталось і чи були жінки в мистецтві Відродження, Барокко, Класицизму, Реалізму, Футуризму?
Події 13-19 травня 2019 року
Цього тижня у Львові англомовний розмовний клуб на тему японського фемінізму, захід у Києві "Жінка у медіа: по той бік екрану",  презентація книги Тамари Марценюк "Чому не варто боятися фемінізму" у Кривому Розі та Gender month у Житомирі! 
Розмова "Фемінізм і християнство"
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
Захід "Nordic stories. How to reach balance"
Благодійний Фонд «СІД ФОРУМ УКРАЇНА» є неприбутковою організацією, яка працює над створенням екосистеми інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі, зокрема через створення та розвиток мережі iHUB - хабів для стартапів та зростаючих технологічних компаній. Окрему увагу iHUB приділяє питанням гендерної рівності, сприяє формуванню рівних можливостей для жінок та чоловіків.
Події 6-12 травня 2019 року
Цього тижня лекція Юлії Юрченко, авторки Ukraine and the Empire of Capital, Презентація книжки «Мій дід танцював краще за всіх» у Києві, зустріч на тему "- It Girls Club: Виклики і переваги віддаленої роботи і фріланса", розмова про місячні у Феміністичній Майстерні та жіноча історична ніч.
Події 29 квітня – 5 травня 2019 року
Цього тижня школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!» у Ірпіні, лекція "Cексуальність, гендер і (по)воєнне насильство" у Полтаві та презентація дослідження "Гендерний портрет Львова". 
Міжнародний день дівчат в ІКТ: Україна доєдналась створенням коміксу
25.04, Київ -  з нагоди Дня дівчат в ІКТ CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в рамках ініціативи Дівчата STEM розробили перший комікс з метою популяризації технологічних професій серед школярок.
Події 22-28 квітня 2019 року
Цього тижня подія в рамках проекту у Львові "Лекції про вчинки, що змінили історію світу", конференція «Гендерна політика очима української молоді» у Харкові, чергова зустріч феміністського читацького клубу "Череда" у Львові, дискусія "Фільтри обраних або критерії відбору з впливом на історію" та дискусія "Жінки, профспілки та мінімальна гідна зарплата".