1 серпня, 2021

Новини

24-26 жовтня в Карпатах пройде «Феміністичний інтенсив»
24-26 жовтня 2018 року в мальовничому куточку Карпат при підтримці Представництва фонду Гайнріха Бьолля, Фонду Відкритого Суспільства та Сігрід Райзінг Траст Фонду Центр «Жіночі перспективи» проведе «Феміністичний інтенсив».
Події 24-30 вересня 2018 року
Цього тижня - курс «Голоси жінок» про єврейську жіночу літературу в УКУ, відкрита дискусія «Що б ти зробила, якби не боялась?», лекції від секс-педагогині Юлії Ярмоленко в Києві та Вишневому і лекція на важливу тему домашнього насильства. 
Музею жіночої і гендерної історії в Харкові потрібна допомога!
Харківські Центр гендерної культури та Музей жіночої і гендерної історії переїжджають у нове приміщення. Через це команда шукає додатквоі ресурси. Підтримати проект можна тут. 
Події 17-23 вересня 2018 року
Цей осінній вересневий тиждень неймовірно врожайний на феміністичні події, зокрема й через Видавничий форум у Львові (анонс заходів на гендерну тематику - за посиланням). Окрім того, конференція на честь Марти Богачевської-Хом'як і презентація її книги про фемінізм і націоналізм "Білим по білому", виставка і дискусія «Жінки. Рівність. Політика» в Американському домі, конференція "Жінки в політиці: сила в єдності" та дискусія про "жіночу ініціацію" від дівчинки до жінки. Не пропустіть найцікавіше!
У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого викладатимуть курс «Гендерні студії для юристів»
27 вересня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбудеться презентація нового курсу гендерних студій для юристів/-ок. 
Гендер в деталях радить: події 25 Форуму Видавців у Львові
Із 19 по 23 вересня у Львові відбудеться найкнижковіша подія року — 25-й Форум Видавців. Цьогорічна фокус-тема фестивалю – Ринок свободи. Ми відібрали феміністичні події Форуму, які щиро радимо відвідати.
Події 10-16 вересня 2018 року
Цього тижня все ще можна подивитися виставку Тетяни Мялковської "Знаки часу" в Луцьку, в Дніпрі відбудеться Хакатон для STEM-вчителів та Міжнародний жіночий дієвий форум у Одесі!
У Києві відбувся Перший WIM CEE Форум «Вплив різноманіття та лідерства на результати компаній»
7 вересня в Києві пройшов Перший WIM CEE Форум «Вплив різноманіття та лідерства на результати компаній», організований Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine та CFA Institute. 
Відбулося відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії
30 серпня на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася посвята у студенти/-ки першокурсників/-ць та урочисте відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії.
Події 3-9 вересня 2018 року
Перший вересневий тиждень обіцяє багато цікавого: виставки в Києві та Луцьку, акція "Жінок в парламент - 50%" - всеукраїнський рух на підтримку збільшення представництва жінок в політиці, WIM CEE Forum про вплив різноманіття та лідерства на результат, презентація книги у Львові, а також лекція від ендокринологині про гормони та міфи про них!