8 червня, 2023

Новини

Події 6-12 травня 2019 року
Цього тижня лекція Юлії Юрченко, авторки Ukraine and the Empire of Capital, Презентація книжки «Мій дід танцював краще за всіх» у Києві, зустріч на тему "- It Girls Club: Виклики і переваги віддаленої роботи і фріланса", розмова про місячні у Феміністичній Майстерні та жіноча історична ніч.
Події 29 квітня – 5 травня 2019 року
Цього тижня школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!» у Ірпіні, лекція "Cексуальність, гендер і (по)воєнне насильство" у Полтаві та презентація дослідження "Гендерний портрет Львова". 
Міжнародний день дівчат в ІКТ: Україна доєдналась створенням коміксу
25.04, Київ -  з нагоди Дня дівчат в ІКТ CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в рамках ініціативи Дівчата STEM розробили перший комікс з метою популяризації технологічних професій серед школярок.
Події 22-28 квітня 2019 року
Цього тижня подія в рамках проекту у Львові "Лекції про вчинки, що змінили історію світу", конференція «Гендерна політика очима української молоді» у Харкові, чергова зустріч феміністського читацького клубу "Череда" у Львові, дискусія "Фільтри обраних або критерії відбору з впливом на історію" та дискусія "Жінки, профспілки та мінімальна гідна зарплата". 
Події 15-21 квітня 2019 року
Цього тижня в Києві, Харкові та Львові! Дискусія "Гендерна чутливість і толерантність", кінопоказ "Врівноваження терезів", Gender Talk 2.0 в Urban Space 500,  Правда про жіноче здоров'я у Creative women space, Набір на навчання в "Гендерному відкритому університеті", зустріч англомовного клубу на гендерну тематику, зустріч на тему "Жіночий погляд, як показувати війну", а також проект "НеНаЧасі"!
Події 8-14 квітня 2019 року
Цього тижня - останні дні, коли можна відвідати виставку "Безстрашні. Частина І", а також прийти на останню лекцію лекторію "Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти». 
Громадськість вимагає внести гендерні квоти в Конституцію
Близько 150 громадських організацій підтримали Маніфест з вимогою до кандидатів і кандидаток у президенти в разі обрання внести 50%-ві гендерні виборчі квоти до 24 статті Основного закону. Такий Маніфест був оприлюднений напередодні Дня прав жінок 8 Березня на сторінці Громадського альянсу «Політична дія жінок».
Події 1-7 квітня 2019 року
Цього тижня ви й досі маєте можливість переглянути виставку "Безстрашні. Вони творили фемінізм" у Creative Women Space, де в середу, 3 квітня, Марія Дмитрієва розповість про суспільну й увнутрішнену мізогінію,  IZOLYATSIA представить двоканальну інсталяцію "Турбулентність", а у "Жовтні" покажуть фільм "[Не] торкайся". У Львові тим часом відбудеться зустріч на тему "Графічний дизайн як ефективний інструмент суспільних комунікацій". 
Події 25-31 березня 2019 року
Цього тижня події у Львові, Києві, Луцьку, Харкові! З нами ви завжди залишатимесь у курсі усіх подій! 
Події 18-24 березня 2019 року
Цього тижня ви й досі маєте можливість відвідати виставку "Безстрашні", а також лекцію учасниці проекту Елли Ламах "Гендерний підхід і його основні складові". Також рекомендуємо звернути увагу на Open Call від Феміністичної перекладацької майстерні. У Києві відбудеться захід про профспілкових лідерок, а у Львові говоритимуть про жінку як об'єкт у рекламі. У Луцьку покажуть фільм "Невидимий батальйон". Окрім того, відбудеться захід на тему Стамбульської конвенції, міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2019»  і антидискримінаційна гра "Бути жінкою" в UrbanSpace500.