4 жовтня, 2023

Новини

hromadske випустило «вакцину» від стереотипів, сексизму та домашнього насильства
hromadske випускає новий мерч, присвячений гендерній рівності. Футболки у двох варіантах дизайну можна замовити за посиланням. 
Запрошуємо 19.02 на онлайн-дискусію «Пережити карантин: жіночий досвід»
Запрошуємо о 17.00 на жіночу каву/чай/вино, чи будь-що, що ви собі приготуєте. Це буде жіноче коло підтримки, де будемо ділитися власними історіями та підтримувати одна одну.
STEM is FEM оголосив конкурс на краще есе про жінок в науці
STEM is FEM - разом із партнерами UN Women та Дитячий фонд ООН в Україні (ЮНІСЕФ) - запускають Всеукраїнський конкурс есе в рамках проекту "Наука - це вона". 
Безкоштовний онлайн-курс для старшокласни_ць «Лідерство: 6 найважливіших навичок»
10 лютого стартує курс для 9–11 класів «Лідерство: 6 найважливіших навичок».10 лютого стартує курс для 9–11 класів «Лідерство: 6 найважливіших навичок».
Гендер в деталях шукає волонтерок/ів
Січень – сприятливий час для того, щоб «перегорнути сторінку», наважитись на важливі зміни, нарешті взятися за нову справу.
Феміністичні події 21-27 грудня
Феміністичні події цього тижня. 
MYPH GRADUATES ONLINE SHOW
16 грудня о 19.00 школа концептуальної і арт фотографії “MYPH” запрошує вас відвідати першу онлайн виставку фінальних проектів студентів 3-го та 4-го наборів школи.
Феміністичні події в Україні 14-20 грудня
Феміністичні події цього тижня. 
Кіноклуби медіапросвіти з прав людини Docudays UA запрошують на відкриту онлайн-подію до Міжнародного дня прав людини
До Міжнародного дня прав людини, 10 грудня о 15:00, запрошуємо всіх охочих долучитися до дискусії та онлайн-перегляду документального фільму «В іншому світі» від Мережі DOCU/CLUB. Подія проходить в рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства».