22 квітня, 2024

НОВЕ У БІБЛІОТЕЦІ

Марина Сушко
Керувати власним бізнесом не теж саме, що працювати у великій корпорації, де я була раніше. Тут є простір для ініціативи. Проте й ризиків вистачає, і ризикувати доводиться вже власними фінансами і репутацією. Тож - не нудно!
Хатмулліна Олена
Насправді, у мене декілька напрямків, які пов’язані між собою. У 2022 році, коли почалася повномасштабна війна, почалося руйнування логістичних зав’язків. Я зрозуміла, що продукти харчування є стратегічним напрямком бізнесу: оскільки були порушені логістичні зв’язки, ціни підскочили, все подорожчало, і я вирішила відкрити невеличку перепелину ферму. В першу чергу для того, щоб допомогти собі та своїм співробітникам, ну і звісно, мешканцям та мешканкам нашої громади. Це була основна причина, чому я вирішила займатися перепелами.  
Наталія Васютин
Чому саме кози? У той період життя я досить серйозно захворіла, пройшла операцію і під питанням був діагноз. Саме тоді в мене з’явилась і перша коза. Лікарі уже випробували усі можливі методи лікування, у тому числі хіміотерапію й гормональні препарати.
Тетяна Сенчук
ТМ «Сімейна пасіка Сенчук» — це продовження родинної справи, якою займалися мої батьки та батьки моїх батьків. Спочатку це була просто пасіка, на якій отримували переважно мед та в невеликій кількості інші продукти бджільництва. З 2018 року я почала змінювати підходи до ведення діяльності пасіки.
Розуміння сексизму освітян(к)ами
Як розуміє сексизм освітянська спільнота.
Розуміння сексизму медійницями
Які причини сексизму в медіа та як з ним боротися.
Як залучати татів у догляд за дітьми з найранішого віку?
Що дає залучення татів до раннього розвитку дитини?
Як не допустити сексизму в рекламі: п’ять практичних порад від Гендер в деталях
Покрокова інструкція, як робити рекламу без сексизму.
Як уникнути сексизму в навчальному процесі: 10 універсальних порад
Сексизм перешкоджає продуктивній освіті. Радимо, як цього уникнути.
Уривок із книги «Половина жовтого сонця» Чімаманди Нґозі Адічі
Половина жовтого сонця в центрі червоно-чорно-зеленого прапора символізує славне майбутнє Біафри — молодої держави на південному сході Нігерії, яка виборювала незалежність наприкінці 1960-х.