23 вересня, 2023

Новини

Відкриття менторської програми Дівчата STEM 2019
21 листопада, 16:00 - 18:00, Creative Women Space CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP оголошують відкриття нової менторської програми #ДівчатаSTEM 2019-2020 рр. для дівчат 14-24 років. 
Події 11-17 листопада
Цього тижня у Києві презентація виставки «СФУЖО-70», дискусія «Жіноче обличчя військової звитяги», RIZNA light: старт жіночого проекту, у Львові лекція-виступ на тему «Відкрити очі: секс робота в Україні», перегляд шоу “Baby Cobra” у Феміністичній майстерні, у Харкові тренінг з розвитку бізнесу, а в Херсоні відбудеться презентація книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці».
Події 4-10 листопада
Цього тижня  практикум перекладу з Мартою Госовською у Creative Women Space, дискусія про рожево-блакитне споживання у Феміністичній майстерні, захід на тему жіночого волонтерства, презентація книги "Гендерна оптика" у Харкові та старт проекту Rizna!
2 листопада в Довженко-Центрі розпочинають кіно-лекторій з показу фільму «Жінці про жінку»
Запрошуємо до кінолекторію «КУЛЬТУРФІЛЬМ. ВУФКУ. Lost&Found» - у листопаді відбудеться чотири лекції міжнародно визнаних дослідників кіно та покази фільмів 1920-х в Музей кіно: Виставка ВУФКУ. Lost & Found. Перший захід уже 2 листопада — фільм «ЖІНЦІ ПРО ЖІНКУ» — режисерська робота заслуженої діячки мистецтв УССР Ївги Григорович.
У Вікіпедії пройшов міжнародний редакторський марафон «Це зробила вона»
4—11 жовтня у Вікіпедії проходив марафон зі створення та покращення статей про видатних українок за мотивами книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона». Адже в українській Вікіпедії, жінки представлені значно менше, ніж чоловіки. У результаті марафону в українській Вікіпедії було створено 140 статей і поліпшено близько 40.
Події 28 жовтня-3 листопада
Цього тижня у Києві лекція-презентація збірки «Урбанізм і Фемінізм» , 19-та річниця прийняття Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», науково-практична конференція «Проблеми та перспективи сексуальної освіти в Україні» та семінар з самооборони в Харкові!
Події 21-27 жовтня
Цього тижня: Metamorphoses Lab: Мистецька лабораторія у Києві, Фемінтенсив та сторітеллінг, лекція про події у сирійському Курдистані, відкриття виставки #скотчмакулатура та презентація “Як пов’язані фемінізм, кооперативи і капіталізм?”.
Події 14-20 жовтня
Цього тижня дискусія «Жінка у війську», Форум "Мережа жінок-фермерок України", захід на тему "Як захистити себе жінці у сучасному світі", Gender Talk: Боротьба за жіночі права в Польщі, HeForShe Congress 2019, а також зустріч з циклу "Феміністична кава" - "Сестринство: реальність чи феміністичний міф?"
«МЕТАМОРФОЗИ»: Мистецька лабораторія та серія публічних заходів про сучасний фемінізм на Сході та Заході
22-24 жовтня в Києві в просторі MetaCulture (вул. Нижньоюрківська, 31) відбудеться художня лабораторія Metamorphoses Lab, в рамках якої 16 діячок мистецтва з Вірменії, Азербайджану, Німеччини, Грузії, Молдови, Росії та України говоритимуть про сучасні фемінізми у своїй творчості та в суспільстві загалом. Для київської аудиторії заплановано вечірню програму – перформанси, кінопокази та публічні дискусії.
Події 7-13 жовтня
Цього тижня події у Львові, Києві, Івано-Франківську, Черкасах та Дніпрі! Від обговорень і дискусій до кінопоказів!