1 серпня, 2021

Новини

Події 23-29 вересня 2019 року
Цього тижня розмова про фемінітиви у Івано-Франківську, зустріч на тему протидії секс-індустрії та "Битва сенсів" у Києві, відкриті збори та англомовний розмовний клуб від Феміністичної майстерні! 
На Book Forum у Львові розкажуть про досвід батьківства та культуру читання у дітей
21 вересня у рамках 26 Book Forum у Львові запрошуємо на дискусію “Татопростір: відверта розмова про відповідальне татівство”, а також на лекцію психологині Катерини Гольцберг. Події відбудуться у конференц-залі культурно-мистецького центру “Львівський палац мистецтв”, у суботу, 21 вересня, (Львів, вул. М.Коперника 17), з 09:40 до 11:50.
Події 16-22 вересня 2019 року
Цього тижня презентацiя книги «Червона сукня моєї тiтки»,  кіноклуб: документальний фільм про права жінок під час пологів, Gender Talks Жінки Мир Безпека, круглий стіл «Удосконалення правового регулювання відповідального батьківства», а у Львові відбудеться обговорення на тему  «Як захищати свої межі?», читацький клуб «Череда» і дівчачий клуб. Окрім цього, вже незабаром розпочнеться Форум Видавців 2019, з феміністичною і гендерною програмою якого можна ознайомитися за посиланням. 
Гендерна тематика на Форумі видавців 2019
Ми зібрали для вас події на гендерну та феміністичну тематику 26 Форуму Видавців – головного культурного фестивалю країни! Цьогоріч він відбудеться з 18 до 22 вересня! 
Битва сенсів: гендер
Стать і гендер борються між собою за право першості, проте чи можна протиставляти їх узагалі?
Події 9-15 вересня 2019 року
Цього тижня лекція «Львів'янки в школі», ​​​​​​дівчачий клуб на тему «Як виражати свою позицію», квір-анімація від KISFF та дискусія «Жінки та влада» від Феміністичної кави. 
Шукаємо стажер_ку в #Сексизм_патруль
На початку серпня ми розпочали окрему рубрику #Сексизм_патруль, у рамках якої відслідковуватимемо сексистські заяви українських політиків/-инь та публічних осіб. І наразі нам дуже потрібна людина, яка би змогла виконати одне спецзавдання, що допоможе вивести наш Патруль на зовсім новий рівень (як для нашого ресурсу, так і для всієї України).
7 вересня в Житомирі відбудеться Форум до відкриття “She Week for Democracy Development”
Уперше в Україні на національному рівні разом з міжнародними інституціями під патронатом Міністерства соціальної політики проведуть циклічні та комплексі заходи спрямовані на розширення можливостей жінок в Україні та світі.
Події 2-8 вересня 2019 року
Цього тижня - презентація гендерної програми та сексуальна освіта в Україні (Київ) та програма DMF 2019 у Харкові!
Події 26 серпня – 1 вересня 2019 року
Цього тижня цікаві події у Львові! Дискусія про фемінізм, обговорення роману Сильвії Плат та зустріч з активістками Феммайстерні!