4 червня, 2023

Новини

Події 13-19 січня
У Харкові вже активно включилися у роботу після новорічних свят, тому на вас чекають аж 3 події, які можна відвідати в цьому місті! 
Події 16-22 грудня
Цього тижня презентація книги "Урбанізм та фемінізм", форум проти насильства у Львові, лекція Ірини Ігнатенко про сексуальне життя українків у 19 ст. та аж 2 феміністичні вечірки - у Львові від "Феміністичної майстерні" та в Києві від Гендеру в деталях!
Події 9-15 грудня
Цього тижня: презентації результатів досліджень, кінопокази, вечірка, дискусія! Серед локацій - Київ, Львів, Черкаси!
У Львові відбувся марш “Поверни собі ніч”
27-го листопада у Львові відбувся вечірній марш “Поверни собі ніч”, який мав на меті актуалізувати проблему небезпеки у місті для жінок та дівчат в темний час доби. Акцію організували активістки ГО «Феміністична майстерня», Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” та Центру “Жіночі перспективи”. До події долучилось 30-40 учасниць.
Звернення до МОН щодо курсу «Основи сім'ї» в українських школах
Якщо ви – мати/батько школяр_ки, науков_а працівни_ця, вчитель_ка тощо, і ви проти викладання курсу «Основи сім'ї» в 10-11 класах українських школах, зверніться до Міністерства освіти і науки з проханням скасувати схвалення курсу.
Події 2-8 грудня
Цього тижня безліч цікавих подій у Запоріжжі, Херсоні, Львові. Конференції, кіно-покази, зустрічі! Не пропустіть!
Офіційна делегація від України взяла участь у саміті ICPD25 в Найробі
У столиці Кенії завершився глобальний саміт з питань народонаселення і розвитку ICPD25, на якому 170 країн взяли на себе сміливі зобов'язання щодо перетворення світу шляхом припинення материнської смертності, незадоволеної потреби в плануванні сім'ї та насильства стосовно жінок та шкідливих практик щодо жінок та дівчат до 2030 року.
Події 25 листопада – 1 грудня
Цього тижня розпочинається міжнародна акція "16 днів проти гендерно зумовленого насильства". З цієї нагоди у Києві, Полтаві та Львові відбудуться різноманітні заходи на гендерну тематику. 
Події 18-24 листопада
Цього тижня дискусії, кінопокази, презентації у Києві, Львові та Івано-Франківську!
Як СММ Уляни Супрун «засипався» на гендерних питаннях
Допис Уляни Супрун про «віктимний наратив», у якому вона порушила питання харасменту й насильства щодо жінок, при цьому закликаючи самих жінок «не бути жертвами» і навчитися прийомам самооборони, викликав цілу хвилю обговорень й обурення.