26 вересня, 2023

Новини

День дівчат в технологіях: компанії Києва проведуть активності для залучення школярок до STEM
Напередодні Міжнародного дня дівчат, CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, організовують Національний День Дівчат в STEM. В цей день - 8-го жовтня - одночасно по всіх областях України технологічні компанії відкриють свої двері для студенток та школярок 8-10 класів та на власному прикладі надихатимуть їх будувати кар'єру в науці та технологіях.
Події 30 вересня – 6 жовтня
Цього тижня – тренінгова програма «Бізнес в ЄС» та редакторський марафон «Це зробила вона» в українській Вікіпедії. 
HeForShe Congress 2019
17 жовтня вже вдруге відбудеться HeForShe Congress – щорічна подія, яка об’єднує експертів у сферах бізнесу, освіти, культури та медіа навколо теми гендерної рівності та прав людини.
В українській Вікіпедії відбудеться редакторський марафон «Це зробила вона»
Запрошуємо всіх охочих долучитися до редакторського марафону «Це зробила вона» в українській Вікіпедії. Організований за мотивами книг «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона», марафон ставить за мету збільшити кількість і якість статей у Вікіпедії про відомих українських жінок.
Події 23-29 вересня 2019 року
Цього тижня розмова про фемінітиви у Івано-Франківську, зустріч на тему протидії секс-індустрії та "Битва сенсів" у Києві, відкриті збори та англомовний розмовний клуб від Феміністичної майстерні! 
На Book Forum у Львові розкажуть про досвід батьківства та культуру читання у дітей
21 вересня у рамках 26 Book Forum у Львові запрошуємо на дискусію “Татопростір: відверта розмова про відповідальне татівство”, а також на лекцію психологині Катерини Гольцберг. Події відбудуться у конференц-залі культурно-мистецького центру “Львівський палац мистецтв”, у суботу, 21 вересня, (Львів, вул. М.Коперника 17), з 09:40 до 11:50.
Події 16-22 вересня 2019 року
Цього тижня презентацiя книги «Червона сукня моєї тiтки»,  кіноклуб: документальний фільм про права жінок під час пологів, Gender Talks Жінки Мир Безпека, круглий стіл «Удосконалення правового регулювання відповідального батьківства», а у Львові відбудеться обговорення на тему  «Як захищати свої межі?», читацький клуб «Череда» і дівчачий клуб. Окрім цього, вже незабаром розпочнеться Форум Видавців 2019, з феміністичною і гендерною програмою якого можна ознайомитися за посиланням. 
Гендерна тематика на Форумі видавців 2019
Ми зібрали для вас події на гендерну та феміністичну тематику 26 Форуму Видавців – головного культурного фестивалю країни! Цьогоріч він відбудеться з 18 до 22 вересня! 
Битва сенсів: гендер
Стать і гендер борються між собою за право першості, проте чи можна протиставляти їх узагалі?
Події 9-15 вересня 2019 року
Цього тижня лекція «Львів'янки в школі», ​​​​​​дівчачий клуб на тему «Як виражати свою позицію», квір-анімація від KISFF та дискусія «Жінки та влада» від Феміністичної кави.