5 грудня, 2021

Новини

Гендер в деталях шукає волонтерок/ів
Початок літа – сприятливий час для того, щоб «перегорнути сторінку», наважитись на важливі зміни, нарешті взятися за нову справу. Дедлайн подачі заявок  до 30 травня 2021 року (включно).
ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО КІНО «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»  ВІДБУДЕТЬСЯ 13-19 ТРАВНЯ У КИЄВІ
13 травня Фестиваль американського кіно "Незалежність" відкриється у кінотеатрі "Жовтень" і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів.
Тест Бекдел: чи означає, що фільм, який його пройшов можна вважати феміністичним?
Бекдел тест названий на честь американської авторки коміксів — Елісон Бекдел.
Навчальний курс «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері»
Команда Невидимий Батальйон / Invisible Battalion анонсують навчальний курс «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері», який розпочнеться вже за тиждень, 6 травня.
Студпарламент КНУ ім. Тараса Шевченка запустив ЛГБТ+ проєкт "Таємниця з моєї шафи"!
«Таємниця з моєї шафи» має на меті розвіяти міфи та стереотипи, які існують навколо теми ЛГБТ+.
Міжнародний день дівчат в ІКТ:  як святкують 10-річчя в Україні
На честь Міжнародного дня дівчат в ІКТ, 22 квітня CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, та її ініціатива #ДівчатаSTEM провели онлайн конференцію з надихаючими жінками “День дівчат в ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологіях”).
«Майбутнє за персоналізованою медициною та біотехнологіями»: STEM is FEM познайомив українських школярок із трендами фармакології
Благодійний освітній проєкт провів 10-й безкоштовний навчальний модуль з технічних дисциплін. Темою ювілейного семінару стала одна з найактуальніших під час епідемії коронавірусу галузь – фармакологія.
Релігія та гендерний розрив у зарплатах: чи є зв’язок?
У жовтневому дослідженні Журналу академічного менеджменту виявили причинно-наслідковий зв'язок між релігією та гендерним розривом у зарплатні.
Марафон видимості лесбійок від Гендер в деталях
З 26.04 по 2.05 триває марафон видимості лесбійок в інстаграм. 13 прямих ефірів про лесбійок, їхнє життя та суспільство, частиною якого вони є.
ЄС підтримує відкриття онлайн клубу для татів у Києві
За підтримки Європейського Союзу клуб для татів «Татоhub.Київ» почав свою роботу онлайн 6 квітня. Цей клуб створено для батьків Києва, які хочуть бути більш залученими та усвідомленими батьками, розподіляти побутові справи та піклування за дітьми зі своїми партнерками чи дружинами.