7 грудня, 2023

Новини

Події 3-9 червня 2019 року
Цього тижня багато подій у Львові від Феміністичної майстерні та короткометражки про жінок від Pinchuk ArtCentre у Києві!
Які феміністичні події ви пропустили на «Книжковому арсеналі»-2019 і чи пропустили щось взагалі
З 22 по 26 травня у Києві пройшов черговий «Книжковий Арсенал», щорічний масштабний книжковий ярмарок. В програмі були і феміністичні події, однак набагато менше, ніж у минулому році: у 2018 вибір був серед майже 20 подій, а цьогоріч лишень 12. Що це були за події, чи всі з них були справді феміністичними, як розгортались дискусії — в деталях у статті.
Події 27 травня – 2 червня 2019 року
Цього тижня Київ, Львів, Одеса, Полтава! Не пропустіть!
Українські школи та університети мають шанс відкрити філіали #ДівчатаSTEM
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, та Інституту модернізації змісту освіти запрошує активних представниць шкіл та університетів долучитися до створення філіалів #ДівчатаSTEM.
Феміністична програма 19 Книжкового Арсеналу
З 22 по 26 травня відбудеться черговий “Книжковий Арсенал”. “Гендер в деталях” традиційно підготував для вас підбірку подій не тільки про фемінізм, а й такі, які буде стовідсотково цікаво відвідати феміністці.
Події 20-26 травня 2019 року
Цього тижня - велика кількість подій з широкою географією! Київ, Львів, Одеса, Полтава, Чернігів, Кременчук, Дніпро!
17/05 Дебати: Чи пов'язані гендер і корупція в Україні?
Питання зв'язку гендеру і корупції дуже суперечливе. Одні вважають, що корупція, в житті жінок та чоловіків має різний вигляд і масштаб, що спонукає їх сприймати її по-різному. Інші, думають навпаки. Існують успішні кейси країн, де корупцію вдалось зменшити завдяки збільшенню жінок у владі, а також вдалось підвищити ефективність антикорупційної політики, яка тепер враховує інтереси жінок і чоловіків. Та чи дійсно існує взаємозв'язок?
Феміністична майстерня запускає курс істор(її) мистецтва
Чи чули ви імена Катерина Болонська, Лаура Бернасконі, Марі Фосі? З історії мистецтва нам майже не відомі жіночі імена. Чому так сталось і чи були жінки в мистецтві Відродження, Барокко, Класицизму, Реалізму, Футуризму?
Події 13-19 травня 2019 року
Цього тижня у Львові англомовний розмовний клуб на тему японського фемінізму, захід у Києві "Жінка у медіа: по той бік екрану",  презентація книги Тамари Марценюк "Чому не варто боятися фемінізму" у Кривому Розі та Gender month у Житомирі! 
Розмова "Фемінізм і християнство"
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.