26 липня, 2021

Новини

HeForShe Arts Week 2019
Вже вдруге у Києві відбудеться HeForShe Arts Week 2019 – мистецький марафон, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції навколо теми ґендерної рівності та прав людей.  
Події 4-10 березня 2019 року
Тиждень, на який припадає Міжнародний жіночий день, завжди радує численними подіями в різних містах України: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Ужгород та інші. Тому наш щотижневий анонс перетворюється на справжній лонг-рід. Ми нарахували аж 40 подій - кожній і кожному буде щось по душі! 
Теми-2019 на «Гендер в деталях»: що ми зробили, чого хочемо і як цього досягнемо?
Як швидко пролетів час! П’ять років тому героїчна боротьба Майдану закінчилася перемогою, а здається, це було лише вчора. 
Події 25 лютого – 3 березня 2019 року
Цього тижня - інтерактивна майстерня "Впораюся сама" в Харкові, зустріч українських ветеранок у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, інтерактивна лекція "Жінки у науці: ті, що змінили історію", показ стрічки "Перехрестя. Історії секс-працівників — мігрантів", відкриття виставки «Безстрашні. Частина І» у Києві, WikiGap 2019, майстерня законодавчого театру «Що робить влада для гендерної рівності?» у Львові та аж 4 лекції з секс-педагогинею Юлією Ярмоленко в Києві!
VI Міжнародна науково-практична конференція „Гендер. Екологія. Здоров’я”
Запрошуємо взяти участь у конференції 18-19 квітня 2019 р. на тему гендеру, екології та здоров'я у  Харківському національному медичному університеті. 
23 лютого у Дніпрі відбудеться GenderFestDnipro
23 лютого у м. Дніпро відбудеться GenderFestDnipro, що реалізується Громадською організацією Гендерний Клуб Дніпро за фінансової підтримки Представництва Фонду ім. Гайнриха Бьолля в Україні.
Події 18-24 лютого 2019 року
Цього тижня лекція у Львові про жінку й моду на межі 19-20 ст., лекція «Дотримання гендерного балансу в публічних комунікаціях" у Києві, GenderFestDnipro-2019, де можна буде почути Олену Стрельник, Дарину Мізіну та Тамару Марценюк, воркшоп з розвитку лідерських навичок для жінок та захід «Підвищення рівня обізнаності дівчат та жінок щодо трудових прав» у Краматорську.
Події 11-17 лютого 2019 року
Цього тижня День жінок та дівчат у науці у місті Дніпро, захід у Вінниці "Що таке фемінізм та чому його не треба боятися", а також лекція про інтим у середні віки і розмова про романтичне кохання з Настею Мельниченко в Києві!
Гендер і культура: міждисциплінарний круглий стіл про виклики сьогодення
29 січня в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувся круглий стіл на тему: ««Ґендер і культура: виклики сьогодення»». Джерело матеріалу про подію — сайт НаУКМА. 
Події 4-10 лютого 2019 року
Цікавий і пізнавальний тиждень у Києві! На вас чекає дискусія на тему булінгу,  зустріч з однією з найвідоміших викривачок корупції у сучасній українській історії Ганною Соломатіною, зустріч з ведучою Марічкою Падалко, цілих 4 лекції з Юлією Ярмоленко та феміністична кава з Катериною Левченко.