27 жовтня, 2020

Новини

Перший набір на магістерську програму "Гендерні студії"  у КНУ ім. Тараса Шевченка
Ви маєте шанс стати першими сертифікованими фахівцями та фахівчинями з гендерної експертизи та соціологічного супроводу проектів, пройти практику з міжнародними та українськими провідними організаціями! Прийом документів триває до 26 липня 2018 р. Є 10 бюджетних місць! Для тих, хто має базову несоціологічну освіту, додатковий іспит з соціології відбудеться 27 липня 2018. 
Фінансовий форум про вплив гендерної рівності на результати компаній
7 вересня Асоціація CFA Society Ukraine проводить Форум для фінансистів про вплив гендерної рівності на результати компаній. Метою події є переконання керівників компаній у тому, що наявність в управлінні різних за статтю, культурою та віком людей є фінансово обгрунтованою. Буде проведено кілька семінарів з лідерських навичок, які дозволяють жінкам потрапити до керівництва компаній.
Події 23-29 липня
Ще один спекотний на пізнавальні події тиждень липня! Цього разу на вас чекає прем'єра вистави, в центрі сюжету якої - жінка, дискусія, яка розвінчує міфи про святість традиційних сімейних ролей, дискусія  про зв'язок торгівлі людьми та проституції, а також освітній фестиваль прав людини! Більше й більше заходів в Україні на теми фемінізму, толерантності, освіти й просвіти, прав людини! 
Події 16-22 липня
Цього тижня - різноманітні події у Києві та Сумах. 
Події 9-15 липня
Цього тижня на вас чекають відкриття фотовиставки, вечір пам'яті та феміністична вечірка!
Події 2-8 липня
Цього тижня - конгрес HeForShe у Києві та фіхова дискусія про гендер для медіа у Харкові!
У Києві відбулася конференція щодо Національного плану дій з виконання резолюції «Жінки, мир, безпека»
Анексія Криму та війна на Сході стали тригерами, що змусили українські владу та суспільство розпочати діяти в напрямках, які ми всі вперто не помічали до того. Права людини, кібербезпека, питання гендерної рівності — на ці речі Україна почала звертати увагу лише в умовах відчутної загрози. 24 лютого 2016 року Україна стала однією з 74-х країн, прийнявши перший Національний план дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 (2016-2020) для подальшої інтеграції порядку денного «Жінки, мир, безпека» у процеси реформування, відновлення та миробудування. План відображає бачення Уряду щодо реагування на конфлікт та його наслідки з урахуванням ґендерних аспектів. Для подальшого впровадження українського НПД 1325, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Державна прикордонна служба та Державна служба з надзвичайних ситуацій прийняли власні відомчі плани дій з виконання Резолюції РБ ООН 1325. Генеральний штаб Збройних Сил України також розробив власний план дій для досягнення цілі партнерства Україна-НАТО G 0013 «Ґендерні перспективи», що підтримує впровадження Резолюції РБ ООН 1325 в Україні.
Події 25 червня – 1 липня
Цього тижня - Київ, Луцьк і Херсон! Кінопокази, зустрічі, неформальне спілкування - все про жінок і про гендерні питання. 
Приміряти досвід жінки - глобальна акція "Walk a Mile in Her Shoes"
Чоловіки в усьому світі одягають жіночі туфлі, щоб пройти в них півтора кілометра та привернути увагу до проблеми сексуального насилля щодо жінок.