26 липня, 2021

Новини

До 1 листопада: конкурс ілюстрацій на тему «Жінка в медіа»
Благодійний фонд «Добра Листівка» у партнерстві з ГО «ІРРП» та проектом «Повага» оголосили конкурс ілюстрацій на тему «Жінка в медіа», який триватиме з 4 вересня по 1 листопада 2018 року.
Набір до Академії дівочого лідерства «Grow UP»
В Україні стартує соціальний проект розвитку лідерських якостей дівчат та жінок із вразливих груп населення — Академія дівочого лідерства «Grow UP». 15 учасниць проекту будуть відібрані на підставі результатів конкурсу ідей щодо підвищення якості життя територіальних громад, де вони мешкають. Стати учасницею проекту можна заповнивши форму заявки до 31 жовтня.
Події 15-21 жовтня 2018 року
Цього тижня - зустріч з Дашою Непочатовою - засновницею Creative Women Space - на тему "Тіло жінки: роман із самою собою", творча адвокаційна майстерня про права жінок у Львові, перегляд і обговорення фільму «Ганна Арендт» у благодійному фонді Карітас Київ, прогулянка "Письменниці міжвоєнного і радянського Львова", перегляд фільму з добірки "Режисерки авангардного кіно ХХ століття" у кіноклубі Могилянки. 
До 22 жовтня: набір до семінарського курсу «Війни, насильство і ґендер у ХХ столітті»
До 22 жовтня відкрито набір заявок на участь у семінарському курсі кандидатки історичних наук Оксани Дудко «Війни, насильство і їендер у двадцятому столітті». До участі запрошують студентство 1-4 курсів, магістрів/-ерок та аспірантів/-ок, молодих дослідників/-ць. Курс триватиме з 5 до 28 листопада у Центрі міської історії Центрально -Східної Європи (м. Львів, вул. акад. Богомольця, 6)
Події 8-14 жовтня 2018 року
Цього тижня презентація #ЯзахищаюЇї та виставки ООН Жінки від Асоціації жінок-юристок України "ЮрФем", забіг від Avon Pink на підтримку кампанії боротьби з раком молочної залози, презентація книги "Чому не варто боятися фемінізму" в Києво-Могилянській академії, лекція Ірини Ніколайчук "За 100 років до #metoo", воркшоп для медіа "Вираження поглядів під натиском стереотипів", дводенний Coming Out Fest у Харкові, виставка "Крізь призму фемінізму" у Херсоні. 
На одеській радіостанції з'явилася програма про ЛГБТ
Проект Good as you виходить в ефірі Першого міського радіо, мета програми — говорити про порушення прав ЛГБТ-спільноти, пропагувати толерантне ставлення, а також руйнувати міфи щодо сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. 
Антидискримінаційна експертиза підручників «по телефону»: експерти та експертки відповідали на дзвінки до гарячої лінії
Минулої п’ятниці, 28 вересня, на Національній дитячій «гарячій лінії» говорили про антидискримінаційну експертизу підручників. В обговоренні взяли участь заступник Міністра освіти та науки Роман Греба, Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко та членкиня робочої групи при МОН з питань ґендерної рівності й недискримінації в освіті Тетяна Дрожжина. Про це повідомляє Центр «Ла Страда-Україна». 
Книгу Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?» презентують у Києві
9 жовтня в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА відбудеться київська презентація книги Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?».
Події 1-7 жовтня 2018 року
Цього тижня: семінар “Медіа без упереджень: слова мають значення” у Запоріжжі, презентація бестселера"Перша стать" Андре Роша, прес-клуб «Що допоможе Україні позбутися статусу країни секс-туризму?», лікбез про гендерну рівність та недискримінацію, ініціатива для жінок "Жіноче лобі", тренінг з цифрової безпеки для представниць жіночих організацій. Не пропустіть!
У Львові відбувся Український жіночий конгрес
28 вересня у Львові відбувся другий регіональний Український жіночий конгрес, організований МФО «Рівні можливості» у партнерстві з Національним демократичним інститутом, Агентством США з міжнародного розвитку, Структурою ООН «Жінки» та за підтримки міжнародних організацій. Про це повідомляє прес-служба Конгресу.