21 квітня, 2021

Новини

Події 19-25 серпня 2019 року
Цього тижня події у Києві та Львові: дискусія "Цькування за зовнішність, стиль одягу, стиль життя та емоції", лекція "Жіноче задоволення", лекція з курсу "Істор(ЇЇ) мистецтва" та Дівчачий клуб від Феммайстерні!
Події 12-18 серпня 2019 року
Цього тижня - зустріч анломовного розмовного клубу, лекція від "Істор(її) мистецтва",  Public talk з героїнями та авторами книжки "Про що мовчать" та Дівчачий клуб від Феміністичної майстерні!
Події 5-11 серпня 2019 року
Цього тижня - нова лекція курсу Істор(її) мистецтва про експресіонізм, дадаїзм та сюреалізм, зустріч клубу Череда та майстерня з креативного письма для дівчат-підлітків!
Події 29 липня – 4 серпня 2019 року
Цього тижня Всесвітній день протидії торгівлі людьми, лекція про кубізм і футуризм з курсу "Істор(її) мистецтва", обговорення книги "Білі зуби" Зеді Сміт у клубі "Череда" та квір-вечірка від Феміністичній майстерні у Львові. 
Українські школи та університети з 19 регіонів відкриють перші в Україні філіали #ДівчатаSTEM
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, та Інституту модернізації змісту освіти ініціювали відкриття перших в Україні філіалів #ДівчатаSTEM з метою популяризації технічних спеціальностей та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів.
Події 22-28 липня 2019 року
Цього тижня - ще одна лекція проекту Істор(її) мистецтва про пост-імпресіонізм, пуантилізм та наївне мистецтво, захід у Києві на тему культури вмивання і гігієни, зустріч клубу "Череда" та відкриття експозиції «Scary to Say».
КИЇВ: ЕКСПОЗИЦІЯ ТА ПЕРФОМАНС ПРО НАСИЛЬСТВО SCARY TO SAY
Із 27 липня по 18 серпня в Києві відбудуться експозиція та перформанс Scary to say, присвячені насильству.
Події 15-21 липня 2019 року
Цього тижня: нова лекція від проекту "Істор(її) мистецтва" у Львові про імпресіонізм та показ фільму "Невидимий батальйон" у Києві. 
Події 8-14 липня 2019 року
Цього тижня - лекція "Прерафаелітки. Символістки. Реалізм" від Істор(її) мистецтва, англомовний розмовний клуб про фемінізм у романах Дж. К. Роулінг,  презентація книги Олени Стяжкіної "Стигма окупації" та захід у Феміністичній майстерні "Автопортрет. Перезавантаження самосприйняття". 
Події 1 - 7 липня 2019 року
Цього липневого тижня, схоже, всі на канікулах та у відпустках. Тому нагадуємо про Зелену академію, що зараз відбувається у Карпатах, та наступну лекцію з циклу Істор(її) мистецтва у Львові!