ж
Керівниця практики сімейного і спадкового права АО «Юридична фірма “Марусяк і партнери”».
Кандидатка філософських наук, директорка програм «Росія в глобальному діалозі» та «Україна в європейському діалозі» Інституту гуманітарних наук (Відень).
з
Дослідниця гендерної проблематики, активістка української феміністичної спільноти, перекладачка (профіль на linkedin.com).
Исследовательница гендерной проблематики, активистка украинского феминистского сообщества, переводчица (профиль на linkedin.com).
Зараз Ірина працює над проєктами кліматичної адаптації і регіональної кліматичної політики та досліджує трансформаційні творчі практики (в організації Sniffer в Шотландії), практикує неієрархічні структури турботи (з художнім колективом Autonomous Care Unit) та курує художньо-дослідницьку ініціативу із створення турботливих стосунків між свинями і людьми (з Pig Response Project). Ірина має ступінь магістра наук із Сталості, Суспільства і Довкілля (MSc Sustainability, Society and Environment).
директорка з аналітичної роботи за зовнішніх зв’язків Міжнародного центру перспективних досліджень
Кандидатка філософських наук, мистецтвознавиця. Редакторка ресурсу «Гендер в деталях». Закінчила Національний інститут стратегічних досліджень при Президенті України. Працює з темами розвитку громадянського суспільства та інноваційного світогляду, гендерної рівності, фемінізму, сучасного мистецтва.
Юристка, координаторка лінії правової допомоги «ЮрФем:підтримка».
Засновниця феміністичної ініціативи «Борщ», ЛГБТ-активістка, авторка наукових публікацій з гендерної і феміністичної тематики, розробляє і проводить авторські лекції. Дослідницькі інтереси: філософія фемінізму, гендер і мистецтво, феміністське мистецтво, гендерно чутлива освіта і виховання, гендерна просвіта.
к
Цікавиться інтерсекційним фемінізмом.
Американський соціолог, що спеціалізується на гендерних питаннях, один з провідних світових спеціалістів у галузі маскулінності, головний редактор міжнародного наукового журналу Men and Masculinities, автор численних праць.
Завідувачка інформаційного сектору музею "Територія Терору"
Президентка Української асоціації дослідниць жіночої історії, докторка історичних наук, старша наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України, співзасновниця Української асоціації усної історії. З 1994 року досліджує жіночу та гендерну проблематику в межах української історії та історичної етнології; сучасні наукові зацікавлення зосереджені в ділянці усної жіночої історії та повсякденного життя українських жінок в надзвичайних історичних обставинах.
Адвокатка та правозахисниця, кандидатка юридичних наук. Голова та співзасновниця Громадської організації "Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем".
Інтровертна феміністка.
Телеведуча, співачка й авторка музики інді-гурту QARPA, культурна дипломатка. Мати трьох драконих — Кори, Каї і Наї.
Лікарка-психологиня ГО «Лада». Допомагає дорослим добре почуватися в цьому бентежному світі.
Студентка-культурологиня НаУ "Острозька академія". Цікавиться філософією, гендерною рівністю, масовою культурою, фотографією та романами-антиутопіями.
Оратор, письменник і консультант, відомий інноваційним підходом до залучення чоловіків і хлопчиків до боротьби за гендерну рівність. Активно співпрацює з ООН і національними урядами, неурядовими організаціями, корпораціями, профспілками й університетами. Один із засновників Кампанії білої стрічки — глобального руху чоловіків з метою припинити насильство чоловіків проти жінок. Офіційний веб-сайт.
Президентка Украинской ассоциации исследовательниц женской истории, докторка исторических наук, старшая научная сотрудница отдела социальной антропологии Института народоведения НАН Украины, соосновательница Украинской ассоциации устной истории. С 1994 года исследует женскую и гендерную проблематику в рамках украинской истории и исторической этнологии; текущие научные интересы сосредоточены в сфере устной женской истории и повседневной жизни украинских женщин в чрезвычайных исторических обстоятельствах.
Кандидатка філософських наук, доцентка, експертка, консультантка міжнародних проектів. Закінчила філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ступінь кандидатки філософських наук здобула в Інституті філософії НАН України. Викладала в Українському транспортному університеті, Дніпровському гірничому інституті, працювала в Академії наук України. Заступниця віце-президента Національної академії державного управління при Президентові України (2012–2013).
Культурна діячка, активістка та копірайтерка. Студентка, досліджує вплив медіа на громадську думку.
Письменниця, перекладачка, есеїстка, авторка досліджень в галузі Cultural Studies, Hero Studies, Archetype Studies.
Інстаграм: katerynakosach
Фейсбук: Kate Volosevych
Книголюбка. Меломанка
Письменниця, літературознавиця. Її філософські погляди формувалися під впливом структуралізму. У праці «Семіотика. Дослідження семантичного аналізу» нею введено в науковий обіг термін «інтертекстуальність».
Народилася 1986 року в Києві. Випускниця бакалаврської («Українська мова та література», 2008 р.) і магістерської програми з філології («Теорія, історія літератури і компаративістика», 2010 р.) у НаУКМА. Фрілансерка, спеціалізуюся на літературній критиці та літературному консультуванні. Пишу поезію і прозу. Практикую йогу.
Випускниця Києво-Могилянської академії, докторантка міжнародної докторської школи Університету Мурсії. Президентка Форуму феміністичної політики в регіоні Мурсія, співробітниця проєкту гуманітарної допомоги недержавної організації Fundacion Cepaim. Сфера інтересів — гендерна політика, гендерна перспектива у формуванні бюджетів, міграція, гендерні аспекти міграції, торгівля людьми й проституція, соціальна ексклюзія.
Феміністка, авторка книг про жінок, заснованих на матеріалах особистого блогу. У 18 років вступила в Міжнародний Союз письменників «Новий сучасник», виграла декілька літературних конкурсів.
Викладачка філософії та логіки
л
Студентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналістка-фрілансерка, пише для Щоденної всеукраїнської газети "День", інформаційної агенції "ZIK" та сайту "Studway".
Акушерство в моєму баченні вимагає не тільки медичної освіти, а ще й великого інтересу до світу жінки й народження та любові. Тож я не зупиняюся відкривати для себе нові грані цієї «науки», вивчаю перинатальну психологію й психотерапію, сексологію, грудне вигодовування, готую жінок до пологів і материнства. А ще дуже прагну, щоб жінки усвідомлювали, що материнство може бути зовсім різним, але однаково красивим у кожному випадку.
Українська правозахисниця і політикиня. Народна депутатка України 5-го скликання. Докторка юридичних наук, кандидатка філософських наук, доцентка. Президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна»
Аналітик Центру соціології права та кримінології та член American Society of Criminology. Випускник (магістр) Альбертського університету. Цікавлюся проблемами на перетині гендеру, сексуальності, насильства та кримінального покарання.
Феміністка, авторка художніх оповідань, студентка НаУКМА
Старша наукова співробітниця Волинського краєзнавчого музею. Координаторка ГО «Інсайт» у Луцьку. Дослідниця новітньої історії України, а також історії фемінізму та ЛГБТ+ спільноти.
За спеціальністю журналістка, працює в галузі PR, громадська активістка, членкиня НСОУ “ПЛАСТ”. Цікавиться політикою та розвитком рідного міста Шепетівка.
Авторка проєктів, громадська діячка.
м
студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, авторка статей про сексуальну освіту
Американська феміністична авторка, активістка, художниця. К. Міллет стала відомою в усьому світі завдяки своїй новаторській книзі "Сексуальна політика", виданій у 1970 році. The New York Times назвав цю роботу "Біблією звільнення жінок".