о
кандидатка історичних наук, молодша наукова співробітниця Інституту народознавства НАН України, свого часу - професійна журналістка львівських та всеукраїнських медій, блогерка. Наукові інтереси охоплюють сучасну українську жіночу міграцію до країн ЄС, становлення суб’єктності та прояви агентності в міграційних траєкторіях жінок. Редакторка і засновниця кількох спеціалізованих сайтів у з міграційної тематики. Живе і працює у Львові.
Докторка соціологічних наук, професорка кафедри соціології, деканка факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), наукова співробітниця відділу соціальних структур Інституту соціології академії наук України.
Cоціальна працівниця, дослідниця, координаторка Young Christian Workers Ukraine, співзасновиця Феміністичної майстерні. Займається дослідження умов праці і життя молоді у складних життєвих ситуаціях, курує освітні програми для молоді
кандидатка історичних наук
Закінчила НаУКМА (магістерка, спеціальність «Історія, теорія літератури та компаративістика»). Перекладачка, поетка, журналістка. Цікавиться правами жінок та ЛГБТ і за можливости бореться за них.
п
Головний редактор та засновниця видання The Devochki
IT-фахівчиня й маркетологиня.
Студентка соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», феміністка, активістка.
Магістерка з гендерних студій Університету Люм’єрів Ліон ІІ (Ліон, Франція).
Комунікаційна асистентка Програми EGAP Фонду Східна Європа.
Докторка Угорської Академії наук, історикиня та гендерна дослідниця.
Феміністка, художниця, працює в жанрах цифрового мистецтва (живопис і графіка), відеоарту, театрально-перформативних практик. Одна з важливих для художниці тем — подолання патріархальних репрезентацій жіночого тіла та пошук нових форм його саморепрезентації. Також темами її творчості є праця, бідність, насильство.
Дослідниця, викладачка, авторка статей про гендерну рівність.
Дослідниця у філософських і соціологічних напрямах феміністичних і квір-студій. Кандидатка філософських наук, доцентка. Докторантка Відкритого університету у Великій Британії, старша наукова співробітниця ГО «Центр культурно-антропологічних студій» (Київ). Редакторка журналу «Критика феміністична: східноєвропейський журнал феміністичних і квір-студій». Співредакторка і співавторка підручника «Ґендер для медій» («Критика», 2013, 2014, 2017).
Читачка у вічному пошуку хорошої літератури, феміністка, студентка-журналістка.
Експертка, директорка Amnesty International Ukraine.
Медіаторка, членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Голова Комітету з трудового права НААУ, членкиня Комітету з питань медіації НААУ, членкиня Комітету з питань гендерної політики НААУ.
2006 -2012 рр навчання та робота в Україні; 2013 - 2016 рр навчання та робота за кордоном в Польщі в міжнародних командах з Польщі, Іспанії, Австрії над житловими та громадськими проектами різного масштабу; 2017 - 2020 рр робота, волонтерство, самозайнятість та партисипативні проекти в Україні.
Активістка 2018 - 2020 рр, одна з ініціаторів та рушійна сила громадянського руху протидії розповсюдження та нормалізації ультраправої агресії "Обійдемось без дружинників", авторка просвітницького медіа-проекту присвяченого сексуальним домаганням на робочому місці За_робив, статті та заходи на феміністичну тематику.
Виконавча директорка організації Gender Stream, активно займається адвокацією прав ЛГБТКІ+ спільноти в Україні. Має значний досвід у сфері прав людини, зокрема в роботі з державними інституціями, політиками та міжнародними партнерами. Її діяльність включає співпрацю з кабміном , адвокацію законопроєктів для криміналізації злочинів на ґрунті ненависті та участь у програмах, які впливають на політичні рішення. Ольга також активно залучає інституції до роботи над забезпеченням безпеки та рівних прав, особливо в умовах війни.
Магістерка наук з інтегрованого урбанізму і сталого дизайну (Університет Штутгарта, Німеччина). Займається міською антропологією й етнографією. Координує міські дослідження в урбаністичній лабораторії MetaLab в Івано-Франківську. Народилася в Ялті, закінчила школу в Києві, жила в Естонії й Німеччині.
Активістка у сфері прав жінок та миробудування, тренерка й фасилітаторка, практикиня партисипативних методів дослідження.
Максим Потапович, адвокаційний менеджер з питань євроінтеграції
Центру прав людини ZMINA, ЛГБТ+ активіст, правозахисник.
Участница оргкомитета 8 марта, с 2016 года - Национальная координаторка по Украине в Международной женской лиге за мир и свободу (Женева). В рамках своей работы я мониторю потребности и проблемы в реализации прав женщин, живущих в зоне конфликта, гендерно чувствительной медиацией, готовлю доклады о правах женщин в рамках CEDAW, CESCR, Универсального периодического обзора и других.
Працює з підлітками і дорослими
Інтерсекційна феміністка з філософською освітою, аспірантка кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. Досліджує феміністичну історію філософії і цікавиться українським фемінізмом
р
Квір, координатор комунікацій ГО «КиївПрайд», блогер, ментор з тем трансгендерности і небінарности.
Правозахисник, колишній член ультра-правого угрупування. Ветеран війни з Росією.
Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської области, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області. Членкиня Асоціації жінок-юристок «ЮрФем».
Редакторка стрічки новин та журналістка у правозахисному виданні "ZMINA". Працює з темою прав людини, а також пише про злочини на ґрунті ненависті, дискримінацію та мову ворожнечі. ЛГБТ-активістка та феміністка.
магістр критичних гендерних досліджень (Центральноєвропейський університет) та антропології (Університет Альберти). Коло зацікавлень: антропологія сексуальності, етнографії пост/соціалізму, антропологія неформальності, наукова фантастика, штучні мови.
Магистр критических гендерных исследований (Центрально-Европейский Университет) и антропологии (Университет Альберты). Круг интересов: антропология сексуальности, этнографии пост/социализма, антропология неформальности, научная фантастика, искусственные языки.
Міжнародна координаторка мережі «Бенквоч» (CEE Bankwatch), членкиня Асоціації «Професійний уряд». Випускниця Києво-Могилянської академії і Центральноєвропейського університету (Угорщина).
Студентка, адмінка ресурсу "Гендер в деталях".
Я Юлія, мені 21 рік, працюю телекореспонденткою, у вільний від роботи час займаюся гумором.
Психологиня, бодіпозитивна активістка і блогерка.
Історикиня.
Фахівчиня з історії західноєвропейських і слов’янських народів, дослідниця феміністичного руху та гендерної проблематики у Східній Європі. Професорка історії Вальпараїського університету
[1] (Індіана, США).
Докторка соціологічних наук, кандидатка історичних наук, професорка Російського державного педагогічного університету ім. А.І. Герцена (Санкт-Петербург). Співкоординаторка дослідницького комітету з гендерних досліджень Російської асоціації політичної науки, член наукової ради РАПН.
Кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології НаУКМА.
с
Експертка у сфері захисту прав людей, Координаторка проектів МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», Членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем».
Комунікаційна менеджерка ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”». Займається комунікаціями, smm, таргетом і навіть ботами — і все це в громадському секторі.
Вивчає психологію в Києво-Могилянської академії. Авторка книжки «Війна з їжею».
Сімейна медіаторка, дослідниця неформальних освітніх перспектив, голова ГО Ресурсний центр для дітей і підлітків «Чародім», магістр соціології, авторка курсу «Соціологія дитинства», викладачка кафедри соціології НаУКМА.
Психоаналітична психотерапевтка, журналістка. Сфера наукових інтересів — феміністичний психоаналіз, сексуальність, психоаналіз материнства, гендерні аспекти в психотерапії.