Харківські Центр гендерної культури та Музей жіночої і гендерної історії переїжджають у нове приміщення. Через це команда шукає додатквоі ресурси. Підтримати проект можна тут.
Цей осінній вересневий тиждень неймовірно врожайний на феміністичні події, зокрема й через Видавничий форум у Львові (анонс заходів на гендерну тематику - за посиланням). Окрім того, конференція на честь Марти Богачевської-Хом'як і презентація її книги про фемінізм і націоналізм "Білим по білому", виставка і дискусія «Жінки. Рівність. Політика» в Американському домі, конференція "Жінки в політиці: сила в єдності" та дискусія про "жіночу ініціацію" від дівчинки до жінки. Не пропустіть найцікавіше!
27 вересня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбудеться презентація нового курсу гендерних студій для юристів/-ок.
Із 19 по 23 вересня у Львові відбудеться найкнижковіша подія року — 25-й Форум Видавців. Цьогорічна фокус-тема фестивалю – Ринок свободи. Ми відібрали феміністичні події Форуму, які щиро радимо відвідати.
Цього тижня все ще можна подивитися виставку Тетяни Мялковської "Знаки часу" в Луцьку, в Дніпрі відбудеться Хакатон для STEM-вчителів та Міжнародний жіночий дієвий форум у Одесі!
7 вересня в Києві пройшов Перший WIM CEE Форум «Вплив різноманіття та лідерства на результати компаній», організований Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine та CFA Institute.
30 серпня на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася посвята у студенти/-ки першокурсників/-ць та урочисте відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії.
Перший вересневий тиждень обіцяє багато цікавого: виставки в Києві та Луцьку, акція "Жінок в парламент - 50%" - всеукраїнський рух на підтримку збільшення представництва жінок в політиці, WIM CEE Forum про вплив різноманіття та лідерства на результат, презентація книги у Львові, а також лекція від ендокринологині про гормони та міфи про них!
1 вересня в Івано-Франківську стартує проект «Будь сильною, протидій насильству!». Охочих запрошують набратися досвіду для ідентифікації й боротьби з фізичним і та психологічним насиллям.
Репортерка Громадського радіо Ana More ініціювала Facebook-флешмоб із закликом до правописної комісії унормувати вживання фемінітивів.