8 грудня, 2023

Новини

Конкурс на участь у тренінгу «Протидія гендерно зумовленому насильству»
Громадська організація «Ла Страда-Україна» оголошує конкурсний набір на участь в тренінгу «Протидія гендерно зумовленому насильству, в тому числі домашньому насильству: чому це важливо та як мобілізувати діяльність в цьому напрямі».
Події 1-7 червня
Онлайн-події, які можна відвідати цього тижня!
Події 25-31 травня
Онлайн-події цього тижня. 
COVID-19 посилює вразливість і підвищує економічні, соціальні ризики та загрози для здоров’я жінок і дівчат
Пандемія, спричинена поширенням вірусу COVID-19, і пов’язані з нею обмежувальні заходи наражають усі групи жінок на серйозну небезпеку втрати доходів і заощаджень, значно збільшують тягар неоплачуваної роботи з догляду, підвищують ризики домашнього насильства щодо жінок і дітей, а також посилюють уразливість тих, хто стикається з множинними формами дискримінації — свідчить нове дослідження ООН Жінки в Україні «Оперативна гендерна оцінка становища та потреб жінок у контексті ситуації з COVID-19 в Україні».
Онлайн-події 18-24 травня
Онлайн-події цього травневого тижня. 
Гендер в деталях шукає волонтерок, закоханих у соцмережі!
Шукаємо двох чудових волонтерок для модерації нашої ФБ-сторінки та групи. Дедлайн – 26 травня 2020 року.
Онлайн-події 11-17 травня
Події, відвідати які можна залишаючись удома!
Онлайн-події 4-10 травня
Цікаві події, відвідати які можна залишаючись удома!
“Буде прикро, якщо світ змінюватимуть лише чоловіки” - що на четвертому модулі STEM is FEM говорили про жінок у технологічній сфері
Навіщо і як долади гендерний розрив та стереотипи у технологічних галузях говорили під час четвертого модулю проєкту STEM is FEM представниці НАТО, ООН, посольства США та УкрОборонПром. У заході взяли участь 30 старшокласниць, зацікавлених у тематиці робототехніки та інженерії. 
Семінар-резиденція "Фемінізм є"
Подайте заявку на участь у розробці виставки "Фемінізм є", яку буде презентовано 13-16 серпня під час семінару-резиденції у рамках проекту "З’єднуючи фемінізми".