10 грудня, 2023

Новини

Брак часу і страх булінгу - основні причини, що заважають жінкам-експерткам бути публічними - опитування ІМІ
Такими є результати анонімного опитування жінок-експерток, що провів Інститут масової інформації 4-10 червня 2020 року.
Конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій»
Запрошуємо взяти участь у конкурсі жіночих правозахисних організацій для отримання підтримки у розвитку потенціалу.
Старт української премії L'oreal - ЮНЕСКО «Для жінок у науці»
ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА»* оголоcила про старт третього сезону Премії «Для жінок у науці» задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM. Трьом переможницям буде присуджено грошові премії у розмірі 150 000 грн.
Відкрито набір на Феменкемп 2020
Вінницька ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» та феміністичне сестринство запрошують зголошуватися до конкурсу на участь у молодіжному феменкемпі 2020. Реєстрація триває до 20 червня.
НАГАДУВАННЯ: конференція з жіночої історії 9-10 жовтня 2020
УАДЖІ та Центр міської історії запрошують до участі у Міжнародній конференції  “Жіночі виміри минулого: уявлення, досвіди, репрезентація”. Термін подання заявок - 15 червня 2020 р.
Феміністичні події в Україні 8-14 червня
Онлайн-події цього тижня на гендерну тематику. 
STEM is FEM провели для школярок лекцію «(Не) дрібниці у стосунках»
Проблематика сімейного насильства є все ще достатньо замовчуваною в українському суспільстві. Наприклад, за минулорічним опитуванням Фонду Народонаселення ООН в Україні лише 56% українців знають, як розпізнати психологічне насильство. Саме тому освітній проєкт STEM is FEM разом із Фондом Народонаселення ООН провели для школярок лекцію «(Не) дрібниці у стосунках» у рамках кампанії “Розірви коло”.
В Україні започатковано освітньо-грантову програму для жінок-фермерок – TalentA
3 червня 2020 року в Україні оголошено про початок освітньо-грантової програми для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості, під назвою «TalentA». Програма заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».