4 серпня, 2020

Новини

Події 8-14 квітня
Цього тижня - останні дні, коли можна відвідати виставку "Безстрашні. Частина І", а також прийти на останню лекцію лекторію "Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти». У Харкові покажуть фільм Аліни Горлової "Явних проявів немає", у Харкові громадська організація Ліга захисту прав жінок "Гармонія Рівних"  розповість про все, що ви хотіли знати, про волонтерство. У Києві представлять результати дослідження творчого доробку українських художниць з початку ХХ століття до сьогодні, а у Одесі відбудеться тренінг "Школа жінок-лідерок: механізми місцевої демократії". У Львові - дискусія для бізнесу «Вигода від різноманіття», лекція "Історія та політика пам'яті у мілітаризованому суспільстві", а також триденний тренінг для вчительок Girls Rule. Окрім того, у Києві також відбудеться форум «Жінки та S*X». 
Громадськість вимагає внести гендерні квоти в Конституцію
Близько 150 громадських організацій підтримали Маніфест з вимогою до кандидатів і кандидаток у президенти в разі обрання внести 50%-ві гендерні виборчі квоти до 24 статті Основного закону. Такий Маніфест був оприлюднений напередодні Дня прав жінок 8 Березня на сторінці Громадського альянсу «Політична дія жінок».
Події 1-7 квітня
Цього тижня ви й досі маєте можливість переглянути виставку "Безстрашні. Вони творили фемінізм" у Creative Women Space, де в середу, 3 квітня, Марія Дмитрієва розповість про суспільну й увнутрішнену мізогінію,  IZOLYATSIA представить двоканальну інсталяцію "Турбулентність", а у "Жовтні" покажуть фільм "[Не] торкайся". У Львові тим часом відбудеться зустріч на тему "Графічний дизайн як ефективний інструмент суспільних комунікацій". 
Події 25-31 березня
Цього тижня події у Львові, Києві, Луцьку, Харкові! З нами ви завжди залишатимесь у курсі усіх подій! 
Події 18-24 березня
Цього тижня ви й досі маєте можливість відвідати виставку "Безстрашні", а також лекцію учасниці проекту Елли Ламах "Гендерний підхід і його основні складові". Також рекомендуємо звернути увагу на Open Call від Феміністичної перекладацької майстерні. У Києві відбудеться захід про профспілкових лідерок, а у Львові говоритимуть про жінку як об'єкт у рекламі. У Луцьку покажуть фільм "Невидимий батальйон". Окрім того, відбудеться захід на тему Стамбульської конвенції, міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2019»  і антидискримінаційна гра "Бути жінкою" в UrbanSpace500.
HeForShe вручили незалежну премію Women in Arts
13 березня в рамках святкування першої річниці руху HeForShe в Україні була вручена незалежна премія Women in Arts. Це нагорода, заснована у 2019 році ООН Жінки в Україні та Українським Інститутом.  
GenderFestDnipro-2019: два дні, що сколихнули Дніпро
Напередодні весни у Дніпрі пройшов GenderFestDniro-2019. Організувала подію громадська організація Гендерний Клуб Дніпро за підтримки Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. Протягом двох днів учасниць /-ків чекали яскраві, змістовні та різнопланові заходи.
15 березня, Київ — Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії»
15 березня 2019 року у Premier Hotel Rus (Київ, вул. Госпітальна, 4) відбудеться конференція для жінок про успішну кар’єру  «Жінки в STEM: від мрії до дії». 
Події 11-17 березня
Цього тижня події у Києві, Львові, Харкові, Полтаві, Житомирі, Хмельницькому та Ужгороді! Від кінопоказів до концертів! Не пропустіть найцікавішого!
HeForShe Arts Week 2019
Вже вдруге у Києві відбудеться HeForShe Arts Week 2019 – мистецький марафон, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції навколо теми ґендерної рівності та прав людей.