23 вересня, 2023

Новини

Онлайн-події 27 квітня – 3 травня
Дайджест подій, які можна відвідати навіть під час карантину!
5 стрічок DOCUDAYS UA, які ми радимо переглянути
Із 24 квітня по 3 травня у мережі проходитиме 17 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Ми відібрали п'ять стрічок про сильних жінок і дічат, які радимо вам переглянути. 
В Україні Дівчата в IКT встановлять Національний рекорд України
Тридцять дві успішні айтішниці розповідатимуть шістнадцять годин поспіль про секрети власного успіху, особливості своєї роботи, та дадуть цінні поради школяркам та студенткам про побудову кар'єри в сфері інформаційних технологій. Марафон відбудеться на честь Міжнародного дня дівчат в IКТ 23 квітня, проведенню якого і буде присвячено прес-конференцію.
Онлайн-події 20-26 квітня
Відвідайте події, не виходячи з дому!
Онлайн-події 13-19 квітня
Відвідайте заходи, не виходячи з дому! 
Онлайн-події 6-12 квітня
Онлайн-події цього тижня. 
Тест: Який ви феміністичний мем?
Меми роблять життя стерпним навіть у найскрутніші моменти. Тому ми вирішили підбадьорити вас потужною дозою цього винаходу людства. А щоб ефект був помітнішим, довіртеся нашому тесту, аби знайти персоналізований мем для феміністочки всередині вас. 
День дівчат в ІКТ
23 квітня в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM вперше запускають унікальний онлайн-марафон до Міжнародного дня дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ).
Онлайн-події 30 березня-5 квітня
Незважаючи на карантин й соціальне дистанціювання, ми й досі маємо можливість пізнавати й дізнаватися щось нове на гендерні теми. Цього тижня – кілька подій, які можна відвідати, не виходячи з дому. 
Ще 7 бізнес-компаній долучаються до Декларації за гендерну рівність та протидію домашньому насильству
26 березня 2020 року відбувся онлайн форум для корпоративного сектору щодо того як великий, середній та малий бізнес виграє від політики рівності та запобігання домашньому насильству. Ще 7 компаній та асоціацій приєднались до Декларації за гендерну рівність та проти домашнього насильства у підтримку Цілей сталого розвитку №5 “Гендерна рівність” та №8 “Гідна праця та економічне зростання”.