1 серпня, 2021

Новини

Події 10-16 лютого
Цього тижня Business Camp for Women, конференція "Українки в науці, яким аплодує світ", перегляд та обговорення стендап-комедії у Феміністичній майстерні та презентація навчального курсу "Гендерна рівність та права жінок". 
Запрошуємо студенток на зустріч «Українки в науці, яким аплодує світ»
11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, спільно з Міністерство освіти і науки України, за підтримки компанії L’Oreal організовують відкриту конференцію “Українки в науці, яким аплодує світ”.  
Події 3-9 лютого
Цього тижня науковий семінар "Жінки-авторки в українському модернізмі", лекція “Краса жіночого тіла”, дискусія "Багаторазові засоби менструальної гігієни" та показ документального фільму "РБҐ: Життя ікони правосуддя".
Події 27 січня – 2 лютого
Цього тижня дискусія про гендерне насильство, лекція на тему "Біологія сексуальності", лекція "Традиційна українська родина: феміністичний погляд на класичні теми" та терапевтична зустріч з Дашою Непочатовою! 
Ми створили для вас затишну спільноту "Фемінізм в деталях"
Ми обговорювали цей день із літа. І, зрештою, вирішили, що на триріччя ресурсу зробимо подарунок і собі і вам. Гендер в деталях нарешті створює власну фейсбук-групу Фемінізм в деталях. 
Події 20-26 січня
Цього тижня: розмови про материнство в Ужгороді, показ жіночих стендапів у Феміністичній майстерні, зустріч з інтерсекс-активісткою у Львові, тренінгова програма "Бізнес в ЄС", просвітницький захід про сексуальні домагання на робочому місці та розмова "Чому я феміністка?".
Події 13-19 січня
У Харкові вже активно включилися у роботу після новорічних свят, тому на вас чекають аж 3 події, які можна відвідати в цьому місті! 
Події 16-22 грудня
Цього тижня презентація книги "Урбанізм та фемінізм", форум проти насильства у Львові, лекція Ірини Ігнатенко про сексуальне життя українків у 19 ст. та аж 2 феміністичні вечірки - у Львові від "Феміністичної майстерні" та в Києві від Гендеру в деталях!
Події 9-15 грудня
Цього тижня: презентації результатів досліджень, кінопокази, вечірка, дискусія! Серед локацій - Київ, Львів, Черкаси!
У Львові відбувся марш “Поверни собі ніч”
27-го листопада у Львові відбувся вечірній марш “Поверни собі ніч”, який мав на меті актуалізувати проблему небезпеки у місті для жінок та дівчат в темний час доби. Акцію організували активістки ГО «Феміністична майстерня», Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” та Центру “Жіночі перспективи”. До події долучилось 30-40 учасниць.