8 грудня, 2023

Новини

Гендерні та профеміністичні події на Книжковому Арсеналі 2018
Близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу – з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі триватиме VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», який також перетворився на потужний майданчик для обговорення актуальних проблем і явищ у суспільстві. Протягом 5 днів відвідувачів і відвідувачок чекає величезна кількість подій гендерного спрямування. 
Події 28 травня – 3 червня 2018 року
Цікавий тиждень подій у Києві та Дніпрі, що стосуються найрізноманітніших аспектів гендерних питань!
Проект «Я-Медіа» об'єднав на Львівщині понад 100 жінок
Впродовж 6 місяців  на Львівщині тривав регіональний етап національного проекту «Я-Медіа», який об’єднав понад 100 учасниць. Організаторами проекту є Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» у партнерстві з Громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки Robert Bosch Foundation.
Арт-бук «Еротичний щоденник» на Книжковому Арсеналі.
У Києві виходить арт-бук незвичного формату. «Еротичний щоденник» з'явиться вже на Книжковому Арсеналі.
Лекція Ольги Семенової "Людина та її сексуальність: виміри"
3 червня відбудеться остання лекція в рамках лекторію Поверх фемінізму. З психотерапевткою Ольгою Семеновою говоритимемо про медичний та когнітивний погляди на сексуальність і ґендер. 
5-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»
До 15 липня на конкурс приймаються роботи на теми захисту свободи слова, протидії цензурі, доступу до інформації, а також на спеціальну тему, яку визначають організатори відповідно до актуальних суспільно-політичних процесів в Україні та світі.
Дискусія "Феміністичне книговидання в Україні"
В рамках VIІI Міжнародний фестиваль Книжковий арсенал запрошуємо на дискусію про феміністичне книговидання в Україні 30 травня о 17.00. 
Події 21-27 травня
Велика кількість інтелектуальних подій на теми фемінізму й гендеру цього тижня. 
В Одесі провідні експерти дискутували про те,  як позбавитись від сексизму в медіа та рекламі
14 травня в Одесі відбулась перша регіональна конференція присвячена гендерній рівності у медіа та рекламі. Захід ініційований Офісом Ради Європи в Україні, парламентським Підкомітетом з питань гендерної рівності та недискримінації та громадською організацією Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних». В конференції взяли участь народні депутат(к)и, медіаексперт(к)и, маркетологи(-ині), представники(-ці) громадського сектору, журналіст(к)и.
У Луцьку маршрутки можуть не зупинятися матерям з дитячими візками
Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Віктор Кукішев заявив, що водії луцьких маршруток мають право не везти матерів із дитячими візочками.