29 липня, 2021

Новини

Вистава "Погані дороги" за п’єсою Наталки Ворожбит
Що відбувається з особистими стосунками людей – і з їхнім сексуальним життям, коли в стосунки втручається війна? Наталка Ворожбит пропонує новий мистецький погляд на цю проблему з позиції жінки. 
Перший Український Жіночий Конгрес: підсумки
У Києві завершився Перший Український Жіночий Конгрес, організований МФО «Рівні можливості» за підтримки міжнародних організацій.
Події 20-26 листопада
Один із найнасиченіших тижнів цієї осені - лекції на найрізноманітніші теми, зустріч трансгендерних людей, конференції, конгрес, дебати, академія лідерства, показ фільму, вистава, творчий перформанс, крафтові воркшопи та старт кампанії "16 днів проти насильства"! 
(Не)змінна сім’я у мінливому світі
Лекція Олени Стрельник "(Не)змінна сім’я у мінливому світі" відбулася в Києві 7 листопада 2017 року. На лекції з позицій соціології, демографії та гендерних досліджень було обговорено зміни з  українською сім’єю у 21 столітті, їхню причину, проблеми довкола дискурсу сім'ї, різноманітні варіанти сім'ї. Авторка порівняла моделі сім'ї у домодерній та сучасній Україні, а також пояснила, чому ми ніколи не повернемося до ідеалу «традиційної родини».
Поширення знань з eKMAIR: могилянські дослідниці у Вікіпедії
Акція відбудеться з 15 листопада до 12 грудня. 
Вистава від Дикого Театру «Бути знизу»
Відбудеться 20 листопада о 21.00 в Центрі ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська 23в).
Міжрегіональна конференція "Жінки-лідери змін в місцевих громадах"
Конференція відбудеться 24 листопада 2017 року о 10.30. Реєстрація відкрита до 22 листопада 2017 року.
Круглий стіл  «Проблема гендерного дисбалансу в українських ЗМІ. Чи є шляхи  вирішення?»
17 листопада відбудеться Круглий стіл на тему ««Проблема гендерного дисбалансу в українських ЗМІ. Чи є шляхи вирішення?» від Укрінформ. 
Проект створення статей про жінок на українській Вікіпедії "Пані в червоному"
15 листопада в Українській Вікіпедії розпочнеться місячник написання статей про жінок. Статистика свідчить: із 132314 біографічних статей в Українській Вікіпедії, тільки 18120 є про жінок, тобто 13,69 %. І цей дисбаланс можна і треба змінити. І до цього може долучитися кожен і кожна.
Події 13-19 листопада
Українська Вікіпедія розпочинає місячник створення статей про жінок, в Києві, Кривому Розі та Дніпрі говоритимуть про лідерство, материнство та фемінітиви, а 19 листопада відбудеться Міжнародний день пам'яті трансгендерних людей.