4 жовтня, 2023

Новини

Міжнародна конференція “Жіночі виміри минулого: уявлення, досвіди, репрезентації”
Українська асоціація дослідниць жіночої історії та Центр міської історії за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля запрошують до участі у Міжнародній конференції до 10-річчя діяльності УАДЖІ "Жіночі виміри минулого: уявлення, досвіди, репрезентації" у Львові 9-10 жовтня 2020 року. Термін подання заявок - 15 червня 2020 року. 
Гендер в деталях шукає волонтерок/волонтерів
Гендер і фемінізм на часі навіть під час карантину. Ми шукаємо розумних, дотепних, творчих та емпатичних людей для створення контенту в соцмережі проєкту, а також для модерування коментарів на фб-сторінці Гендер в деталях та у фб-групі Фемінізм в деталях.
Про права, а не тюльпани: як нас порадували марші жінок* 2020 в українських містах
Київ відшумів учорашнім Маршем Жінок* 2020, мабуть-таки, на всю Україну, однак ми не нехтуємо приводом нагадати, як пройшли марші в інших українських не-столичних містах (спойлер: яскраво).
Нумо, Харків, права замість парків!
Від Свободи до Конституції - маршрут харківського маршу жіночої солідарності з нагоди 8 березня пролягав дуже символічно. Від площі до площі у плотному оточенні поліціянтів жінки, чоловіки та діти пройшли майже без пригод. Окрім традційних гасел "Бунтуй, кохай, права не віддавай" та "Жінка завжди на часі" скандували й "Не психуй, ратифікуй" - щодо Стамбульської конвенції. "В Україні зараз стільки нагальних питань, що немає окремих першочергових, коментує Ганна Шаригіна, співорганізаторка маршу. Нам є над чим працювати."
Події 9-15 березня
Цього тижня події у Києві, Харкові та Львові!
Гасла, плакати й «традиційні барабани»: яким був Марш Жінок* 2020
Цьогорічний марш обіцяв бути грандіознішим за минулорічний: три з половиною тисячі фейсбучних не- й знайомих поставили в події 'іду' або 'цікавлюся', і тепле почуття солідарності з'являлося кожного разу, коли думки вчорашні вечірні і сьогоднішні ранкові нагадували: іду на марш.
Події 2-8 березня
У тиждень перед 8 березня ми нарахували аж 66 події по всій Україні! Київ, Харків, Полтава, Львів, Луцьк, Дніпро, Черкаси, Павлоград, Мелітополь, Краматорськ, Маріуполь, Слов'янськ, Запоріжжя, Херсон, Одеса! А ви вже обрали куди йти? 
Стали відомі лауреат(к)и Шевченківської премії-2020
Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка визначив лауреат_ок премії 2020 року.
До Дня боротьби за права жінок у Львові влаштують «Феміністичну весну»
Заходи відбуватимуться в різних локаціях упродовж тижня.
Працівниці Міжнародного аеропорту «Бориспіль» стали героїнями виставки до 8-го березня
5 березня 2020. КИЇВ - 5 березня о 10-00 біля інформаційної стійки в терміналі D Міжнародного аеропорту “Бориспіль” відкриється виставка  #професіїбезобмежень.