28 січня, 2022

Новини

Події 9-15 березня
Цього тижня події у Києві, Харкові та Львові!
Гасла, плакати й «традиційні барабани»: яким був Марш Жінок* 2020
Цьогорічний марш обіцяв бути грандіознішим за минулорічний: три з половиною тисячі фейсбучних не- й знайомих поставили в події 'іду' або 'цікавлюся', і тепле почуття солідарності з'являлося кожного разу, коли думки вчорашні вечірні і сьогоднішні ранкові нагадували: іду на марш.
Події 2-8 березня
У тиждень перед 8 березня ми нарахували аж 66 події по всій Україні! Київ, Харків, Полтава, Львів, Луцьк, Дніпро, Черкаси, Павлоград, Мелітополь, Краматорськ, Маріуполь, Слов'янськ, Запоріжжя, Херсон, Одеса! А ви вже обрали куди йти? 
Стали відомі лауреат(к)и Шевченківської премії-2020
Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка визначив лауреат_ок премії 2020 року.
До Дня боротьби за права жінок у Львові влаштують «Феміністичну весну»
Заходи відбуватимуться в різних локаціях упродовж тижня.
Працівниці Міжнародного аеропорту «Бориспіль» стали героїнями виставки до 8-го березня
5 березня 2020. КИЇВ - 5 березня о 10-00 біля інформаційної стійки в терміналі D Міжнародного аеропорту “Бориспіль” відкриється виставка  #професіїбезобмежень.
Україна планує побороти гендерно зумовлене насильство до 2030 року
20-21 лютого у Києві відбувся Міжнародний форум «Україна на шляху до подолання домашнього та ґендерно зумовленого насильства», організований Фондом ООН у галузі народонаселення. На форумі були представлені основні результати розбудови системи ефективного реагування на випадки домашнього насильства, а також озвучено пріоритетні дії, які уряд України планує для досягнення нетерпимості до будь-яких проявів домашнього насильства та попередження його у майбутньому.
Події 24 лютого – 1 березня
 Цього тижня захід "Наукова вечірка: слово, що змінює", "Талановиті жінки України: визнані та забуті", "П'яна П'ятниця: Перший вінок другої статі", вебінар "Жіночі історії" та Coffee talks з YEAs до Міжнародного жіночого дня. 
17-річна Ірина Наталуха із Сум отримала перемогу у третьому освітньому модулі благодійного проєкту STEM is FEM
15-16 лютого в Києві відбувся третій модуль благодійного освітнього проекту STEM is FEM на тему “Екологія і Енергетика”. У ньому взяли участь 28 дівчат-старшокласниць, які найкраще впоралися з онлайн-завданням на сайті проєкту. Загалом організатори отримали 150 анкет бажаючих.
Події 17-23 лютого
Цього тижня розмова "Два погляди на Марка Вовчка", лекція "Марко Вовчок: «мовчуще божество» чи перша сильна жінка укрліту",  лекція "Сексуальні фантазії" та  дискусія "Сексуальні домагання на робочому місці".